Clintonams ir Barackui Obamai išsiųsti sprogmenys
Hil­la­ry ir Bil­lo Clin­to­nų na­muo­se Niu­jor­ko prie­mies­ty­je ras­tas „vei­kian­tis sprogs­ta­ma­sis už­tai­sas“, tre­čia­die­nį pra­ne­šė JAV par­ei­gū­nas. CNN tre­čia­die­nį pra­ne­šė eva­ka­vu­si sa­vo biu­rą Niu­jor­ke dėl įtar­ti­no pa­ke­to, pa­na­šaus į tuos, ku­rie bu­vo nu­siųs­ti Ba­rac­kui Oba­mai ir Hil­la­ry Clin­ton.

Pasak jo, tyrėjai mano, kad bomba yra susijusi su užtaisu, pirmadienį rastu prie liberalių pažiūrų milijardieriaus Georgo'o Soroso namų Niujorko valstijoje.

Minimas pareigūnas neturėjo įgaliojimų viešai aptarinėti vykdomo tyrimo, todėl nesutiko skelbti savo pavardės.

Bomba Clintonų namuose Čapakvoje rasta anksti trečiadienį.

Niu Kaslo policija pranešė padėjusi FTB, Slaptosios Tarnybos ir Vestčesterio apygardos pareigūnams „tirti įtartiną paketą“.

Be to, JAV žiniasklaida pranešė, kad dar vienas siuntinys su bomba paštu buvo nusiųstas buvusiam prezidentui Barackui Obamai.

Pašto dėžutėje prie G. Soroso namų Bedforde buvo rastas analogiškas siuntinys su sprogstamuoju užtaisu.

JAV televizija CNN trečiadienį pranešė evakavusi savo biurą Niujorke dėl įtartino paketo, panašaus į tuos, kurie buvo nusiųsti Barackui Obamai ir Hillary Clinton.

Niujorko policija naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad pareigūnai buvo iškviesti į dangoraižį „Time Warner Center“, kuriame įsikūręs CNN biuras, tirti pranešimų apie įtartiną paketą.

JAV saugumo tarnybos perėmė įtartiną paketą, siųstą į Baltuosius rūmus, trečiadienį pranešė amerikiečių televizija CNN.

Baltieji rūmai trečiadienį pasmerkė „niekingus veiksmus“ prieš Baracką Obamą ir Hillary Clinton , pareigūnams perėmus įtartinus paketus, nusiųstus buvusiam prezidentui ir Donaldo Trumpo 2016-aisiais nugalėtai kandidatei į prezidentus.

„Šie siaubą keliantys veiksmai yra niekingi ir visi atsakingieji bus patraukti atsakomybėn griežčiausiai, kaip tik numato įstatymas“, – sakė Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders.

„Jungtinių Valstijų Slaptoji tarnyba ir kitos teisėsaugos agentūros atlieka tyrimą ir imsis visų atitinkamų veiksmų, kad apsaugotų visus, kam kelia pavojų šie bailiai“, – pridūrė ji.

JAV Slaptoji tarnyba, sauganti šalies vadovus, trečiadienį paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus, kad buvo perimtas įtartinas paketas, siųstas į Baltuosius rūmus.

Pasak pareigūnų, šie pranešimai „nekorektiški“.

Anksčiau trečiadienį amerikiečių televizija CNN pranešė, kad JAV saugumo tarnybos perėmė įtartiną siuntinį, siųstą į Baltuosius rūmus.

Be kita ko, trečiadienį Slaptoji tarnyba pranešė, kad jos pareigūnai perėmė du įtartinus paketus, nusiųstus buvusiai valstybės sekretorei Hillary Clintonir buvusiam prezidentui Barackui Obamai.

Taip pat pranešta, kad įtartinas siuntinys buvo gautas ir CNN biure Niujorke; biuro darbuotojai evakuoti.

Pirmadienį netoli milijardieriaus filantropo Georgo'o Soroso namų Bedforde Niujorko valstijoje pašto dėžutėje bvo aptiktas į sprogmenį panašus daiktas.