Bangladešo policija įvardijo lėktuvą mėginusį užgrobti įtariamąjį
Vy­ras, ku­ris bu­vo nu­kau­tas, kai Bang­la­de­še mė­gi­no užg­rob­ti vie­ną ko­mer­ci­nį lėk­tu­vą, bu­vo 24 me­tų ke­lei­vis, gy­ve­nęs kai­me ne­to­li sos­ti­nės, gal­būt ne­tu­rė­jęs jo­kio gink­lo, pir­ma­die­nį pra­ne­šė par­ei­gū­nai.

Šis pareiškimas kertasi su ankstesniai pranešimais, kad užpuolikas turėjo pistoletą.

„Nebuvo jokio signalo, kad jis kažką turėjo“, kai sekmadienį prieš skrydį perėjo oro uosto apsaugos sistemas, per spaudos konferenciją Dakoje sakė Bangladešo civilinės aviacijos ministras Mahbubas Ali.

Prie Dakos esančio Narajangandžo miesto policijos vadas Mohammedas Moniruzzamanas savo ruožtu sakė, kad nukautas užpuolikas yra Mahmudas Polashas Ahmedas.

Pasak M. Moniruzzamano, M. P. Ahmedo tėvai patvirtino jo tapatybę. Kaimo, kuriame gyveno šis vyras, gyventojai sakė, kad jis turėjo „blogą reputaciją“.

Ministro pareiškimas prieštarauja sekmadienį kariuomenės atstovo generolo majoro Motiuro Rahmano žurnalistams suteiktai informacijai. Televizija ATN citavo M. Rahmano žodžius, kad specialiųjų pajėgų nariai paleido ugnį į įtariamąjį, kai šis pradėjo į juos šaudyti, nepaklusęs raginimui pasiduoti. Kariškis tąsyk sakė, kad įtariamasis turėjo pistoletą.

„Nežinome, ar buvo susišaudymas“, – žurnalistams sakė Civilinės aviacijos ministerijos sekretorius Mohibulas Haque.

Iš Dakos pakilęs oro bendrovės „Biman Bangladesh“ laineris avariniu būdu nusileido Čitagongo oro uoste dėl mėginimo jį užgrobti. Lėktuvas turėjo skristi į Dubajų.

Įtariamasis reikalavo leisti pasikalbėti su Bangladešo premjere, bet galiausiai buvo nukautas specialiųjų pajėgų narių, nurodė pareigūnai.