Armėnijos policija sulaikė 180 antivyriausybinio protesto dalyvių
Je­re­va­ne po­li­ci­jos par­ei­gū­nai penk­ta­die­nį į po­li­ci­jos sky­rius at­ve­žė jau dau­giau nei 180 opo­zi­ci­jos ša­li­nin­kų, ku­rie blo­ka­vo ke­lius ir ne­lei­do pra­va­žiuo­ti trans­por­tui.

„15 val. 30 min. vietos (14 val. 30 min. Lietuvos) laiku į policijos nuovadas buvo atvežti 183 žmonės“, – Armėnijos policijos atstovas spaudai Ašotas Agaronianas penktadienį pranešė naujienų agentūrai „Interfax“.

Anksčiau policija perspėjo demonstrantus, kad siekdami užkardyti bandymus blokuoti kelius policijos pareigūnai gali panaudoti jėgą ir specialiąsias priemones.

Armėnijos parlamento opozicijos lyderio Nikolo Pašiniano šalininkų protestai Jerevane vyksta nuo balandžio 13 dienos. Demonstrantai reiškia nepasitenkinimą buvusio šalies prezidento Seržo Sargsiano paskyrimu į vyriausybės vadovo postą.

Penktadienį atskiros protesto akcijos vyko visame mieste. Jose dalyvaujantys pėstieji rengė eisenas, vairuotojai blokavo kelius.

Ministras pirmininkas S. Sargsianas penktadienį aptarė susidariusią padėtį su visų armėnų katolikosu Karekinu II ir Kilikijos armėnų Apaštališkosios Bažnyčios patriarchu Aramu I, kuris atvyko iš Libano.