Alpėse ieškoma pradingusio milijardieriaus
Švei­ca­ri­jos ir Ita­li­jos tar­ny­bos tre­čia­die­nį Al­pė­se ieš­ko­jo vie­no vo­kie­čių mi­li­jar­die­riaus, nuo pra­ei­to sa­vait­ga­lio ne­grį­žu­sio iš sli­di­nė­ji­mo iš­vy­kos prie Ma­ter­hor­no vir­šu­kal­nės.

Mažmeninės prekybos imperijos „Tengelmann“ paveldėtojas Karlas-Erivanas Haubas dingo išvykęs treniruotis netoli garsiosios Šveicarijos viršukalnės, esančios prie sienos su Italija.

„Tengelmann“ atstovė Sieglinde Schuchardt trečiadienį sakė naujienų agentūrai „The Associated Press“, kad apie 58 metų verslininko likimą kol kas jokių žinių neturima. Pasak jos, K.-E. Haubas yra patyręs slidininkas ir alpinistas.

Šveicarijos dienraštis „Blick“ nurodė, kad K.-E. Haubo šeima paskelbė pavojų, kai verslininkas šeštadienio popietę negrįžo į viešbutį Cerma kalnų kurorte.

Italijos Aostos slėnio kalnų gelbėtojų tarnybos vadovas Adriano Favre sakė „Blick“, kad antradienį Italijos pusėje dirbančiai šešių žmonių grupei paieškas teko sustabdyti dėl didelio lavinų pavojaus ir nepalankių orų.

Pasak A. Favre, K.-E. Haubas dingo slidinėdamas vienas. Kadangi rajone, kuriame jis dingo, esama ledynų, gali būti, kad verslininkas įkrito į ledo plyšį, raši „Blick“.

Šveicarų gelbėjimo tarnyba „Air Zermatt“ sakė iki trečiadienio ryto naujos informacijos negavusi, bet paieškos tęsiamos.

Jungtinėse Valstijose gimęs K.-E. Haubas ir jo brolis Christianas (Kristianas) kompanijai vadovauja nuo 2000 metų. Šeimos kapitalas vertinamas daugiau kaip 3 mlrd. eurų.

„Tengelmann“ pagrindinės verslo sritys yra „pasidaryk pats“ tipo prekybos centrų tinklas „Obi“, taip pat drabužių parduotuvių tinklas KiK. Įmonei taip pat priklauso didelė dalis mažų kainų parduotuvių tinklo „Netto“ ir prekybos internetu bendrovės „Zalando“ akcijų.