Sulankstomų telefonų varžybos: kuris brangesnis
Dar ne­spė­jus at­si­to­kė­ti nuo džiaugs­min­gų nau­jie­nų iš „Sam­sung“ sto­vyk­los, „Hua­wei“ taip pat pa­žė­rė nau­jie­nų, ma­lo­niai nu­ste­bi­nu­sių ne tik kom­pa­ni­jos ger­bė­jus, bet tech­no­lo­gi­jų eks­per­tus iš vi­so pa­sau­lio.

Barselonoje organizuojamame renginyje oficialiai dienos šviesą išvydo sulenkiamas telefonas „Mate X“, pasižymintis inovatyviais technologiniais ir dizaino sprendimais, nekalbant apie telefono savybes, „Mate X“ savo konkurentą „Samsung“ lenkia dar įspūdingesne kaina: „Huawei Mate X“ parduotuvių lentynose pasirodys metų viduryje ir kainuos apie 2.299 Eur (už 8GB RAM ir 512GB pastoviosios atminties versiją). Tuo metu „Galaxy Fold“ Jungtinėje Karalystėje, gegužės 3 dieną šį telefoną bus galima nusipirkti už 2 tūkst. eurų.

Sulenkiamas telefonas „Mate X“, perimdamas „Mate“ serijos išmaniųjų telefonų geriausias savybes, naujausias kompanijos modelis tuo pačiu reprezentuoja kelionę į dar neištyrinėtą sferą. Šis telefonas pasižymi ne tik sulenkiamu ekranu, bet ir palaiko 5G ryšį bei yra valdomas dirbtinio intelekto.

Kaip teigia „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei, drąsūs kompanijos eksperimentai bandant sujungti išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį į visumą lėmė rezultatą, nubrėžiantį naują ribą išmaniųjų įrenginių sampratoje. „Naujausias kompanijos kūrinys pasižymi lanksčiu OLED ekranu ir Falcon Wing (liet. sakalo sparno) mechaniniu vyriumi, kuris derina stilių su technologijomis. Lengvai sulankstomas telefonas yra naujos Interstellar Blue spalvos, kuri atspindi technologijos grožį ir nustato aukštesnį standartą išmaniesiems telefonams“, – pasakoja Yanfei.

Kaip teigia organizatoriai „Huawei“ išmanieji telefonai visada pasižymėjo puikiomis fotografijos savybėmis, todėl ir naujasis šias savybes išsaugojo. Sulenkiamas „FullView“ ekranas ir sparčiausias pasaulyje 5G ryšio mikroschemų rinkinys „Balong 5000“ sukuria naują sąsajos būdą, kuriame didelio ekrano suteikiami potyriai ir interneto ryšys yra suderinti. Planšetinio kompiuterio režime „Mate X“ yra patogus naudoti bei suteikia galimybę vienu metu naudotis dviem ekranais užduotims atlikti.

Tuo pačiu šis modelis puikiai tarnauja ir kaip išmanusis telefonas. Sulankstomas dizainas įrenginiui leidžia maksimaliai išnaudoti kamerų sistemą tiek įrenginio priekyje tiek nugarinėje jo dalyje bei sukuria naują revoliucinės fotografijos žanrą. Įrenginys turi 4500 mAh talpos bateriją ir „SuperCharge“ sparčiojo įkrovimo funkciją. Svarbiausia, kad telefono viduje įdiegtas pirmasis pasaulyje pagal 7 nm procesą pagamintas 5G „Multi-mode“ mikroschemų rinkinys „Huawei Mate X“ paverčia analogiškos kategorijos išmaniųjų telefonų etalonu.