Ištikimiausi gerbėjai naująjį „iPhone“ pasitiko naktį
Nak­tį iš ket­vir­ta­die­nio į penk­ta­die­nį, 00:01 val., Lie­tu­vo­je ofi­cia­liai pra­si­dė­jo pre­ky­ba „iP­ho­ne XS“ ir „iP­ho­ne XS Max“. 

Norėdami vieni pirmųjų pamatyti ir įsigyti naujuosius „iPhone“, gerbėjai šalia „iDeal“ salono pradėjo rinktis likus dar kelioms valandoms iki pristatymo renginio.

„Kiekvienais metais „iPhone“ sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Rugsėjo 28-oji – oficiali diena, kai mūsų regione galima pardavinėti „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“. Džiaugiamės, kad „Apple“ mums skyrė nemažą skaičių telefonų, kurių turėtų užtekti užsisakiusiems iš anksto, tačiau norintys įsigyti be rezervacijos turėtų suskubti“, – pranešime sppaudai sakė „iDeal“ mažmeninės prekybos vadovas Mantas Majauskas.

Kaip teigė „iDeal“ atstovas, iki oficialios prekybos pradžios susidomėjusiųjų skaičius siekė beveik 1000. Įrenginius pirkėjai gali atsiimti salonuose arba jie gali būti pristatyti į namus iki spalio 1 d.

Tarp populiariausiųjų – auksinis „iPhone XS Max“ ir kosminės pilkos „iPhone XS Max“. „iDeal“ salonuose „iPhone XS“ galima įsigyti nuo 1179 eurų, o „iPhone XS Max“ kainos prasideda nuo 1279 eurų. Vartotojai gali rinktis 64GB, 256GB ir 512GB atminties „iPhone“, jų yra auksinės, sidabrinės arba kosminės pilkos spalvos. Dėl atnaujintos kameros naujųjų „iPhone“ nuotraukos atrodo dar profesionaliau ir įspūdingiau, skirtumas ypač pastebimas fotografuojant prastesnio apšvietimo sąlygomis. Naujausios kartos procesorius pasižymi įspūdinga galia, taip pat itin taupo energiją. Ir, žinoma, „iPhone XS Max“ turi didžiausią ekraną, kokį kada nors buvo pristatęs „iPhone“.