Vytautas Landsbergis sveiksta ir ketina rytoj dalyvauti jubiliejaus minėjime
Va­kar 85-erių me­tų ju­bi­lie­jų mi­nė­jęs Aukš­čiau­sio­sios Ta­ry­bos-At­ku­ria­mo­jo Sei­mo pir­mi­nin­kas, Ko­vo 11-osios Ak­to sig­na­ta­ras prof. Vy­tau­tas Lands­ber­gis dėl pa­blo­gė­ju­sios svei­ka­tos at­si­dū­rė li­go­ni­nė­je, ta­čiau svei­ka­tai pa­ge­rė­jus, ke­ti­na penk­ta­die­nį da­ly­vau­ti ju­bi­lie­jaus mi­nė­ji­me.

Apie gerėjančią sveikatą informavo TS-LKD narė Rasa Juknevičienė: „Mano žiniomis, profesorius jaučiasi neblogai, sveiksta, planuoja dalyvauti penktadienį vyksiančiame jo jubiliejaus minėjime“, – ketvirtadienį „Eltai“ sakė R. Juknevičienė.

Apie tai, kad signataras per savo garbingą jubieljų atsidūrė ligoninėje, pranešta trečiadienio vakare. Kaip teigiama, politikui diagnozuotas plaučių uždegimas. Apie tai trečiadienio vakarą pranešė „Info TV“. „Vidutiniškai jaučiasi, bet jis nepasiduoda, visada galvoja, kad ateitis yra ir jis ateity turi planų, nors ir turėdamas sveikatos problemų, bet planai niekur nedingsta, juos reikia įgyvendinti ir jiems ruoštis“, – žurnalistams vakar sakė V. Landsbergio žmona Gražina Ručytė-Landsbergienė.