Trečiasis ūkio viceministras – Gediminas Miškinis
Tre­čiuo­ju ūkio vi­ce­mi­nis­tru dirbs Ge­di­mi­nas Miš­ki­nis.

Ūkio ministro patarėjas Egidijus Jurgelionis BNS pranešė, kad G. Miškinis ūkio viceministru pradės dirbti nuo vasario 20 dienos ir bus atsakingas už ministerijos veiklos efektyvinimą ir vidaus procesų optimizavimą.

„G. Miškinio patirtis viešojo administravimo srityje, taip pat ir Ūkio ministerijoje yra itin vertinga. Tikiuosi, kad naujojo viceministro žinios ir indėlis padės siekti dar geresnių rezultatų visai ministerijos komandai“, – BNS atsiųstame komentare teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

G. Miškinis pernai lapkritį paskirtas Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, iki tol buvo mero Remigijaus Šimašiaus patarėju. Iki 2017-ųjų rugpjūčio jis dirbo Vilniaus universiteto kancleriu.

1996–2002 metais G. Miškinis ėjo ūkio viceministro pareigas, vėliau dirbo ministerijos valstybės sekretoriumi, kancleriu.

Sausio viduryje darbą pradėjo du nauji ūkio viceministrai: už inovacijų politiką atsakingas Gintaras Vilda ir už investicinės aplinkos gerinimą bei eksporto skatinimą atsakingas Marius Skuodis.

Ministro V. Sinkevičiaus komandoje turėtų dirbti iš viso keturi viceministrai – paskutinis ketvirtasis viceministras turėtų kuruoti ministerijos perimamą kuruoti valstybės IT išteklių politiką.