Saulius Urbanavičius: bus kitaip, bet vėlgi dirbsiu valstybei
Re­gis­trų cen­tro va­do­vo kon­kur­są lai­mė­jęs bu­vęs Spe­cia­lių­jų ty­ri­mų tar­ny­bos (STT) va­do­vas Sau­lius Ur­ba­na­vi­čius sa­ko vi­suo­met sie­jęs sa­vo at­ei­tį su dar­bu vals­ty­bei.

„Baigdamas tarnybą Specialiųjų tyrimų tarnyboje sakiau ir dabar galiu pakartoti, kad tuomet tikėjausi sieti savo ateitį su darbu valstybei. Šiek tiek norėjau pokyčių ir manau, kad šitos pareigos leis tai pasiekti. Tai yra kita veiklos sritis, bus kitaip, bet vėlgi dirbsiu valstybei“, – BNS trečiadienį sakė S. Urbanavičius.

Kaip būsimasis centro vadovas jis teigė kol kas nenorintis atskleisti savo vizijų ir planų.

„Aš šiandien dalyvavau konkurse ir buvau informuotas, kad jį laimėjau, bet dar nesu paskirtas, todėl tikrai nenorėčiau daugiau komentuoti“, – teigė S. Urbanavičius.

Nuo 2013 metų STT vadovavęs S. Urbanavičius šiemet kovo pabaigoje nutarė nebetęsti tarnybos. Vietoje jo tarnybai vadovauti paskirtas Žydrūnas Bartkus.

S. Urbanavičius turi ilgametę patirtį teisėsaugos srityje – beveik šešerius metus jis dirbo Vilniaus miesto Vyriausiajame policijos komisariate Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnyboje ir daugiau nei dešimt metų – Muitinės kriminalinėje tarnyboje.