Policijos departamento buhalterijos darbuotoja atlyginimą mokėjo fiktyviam darbuotojui
Po­li­ci­jos de­par­ta­men­tas at­lie­ka iki­teis­mi­nį ty­ri­mą dėl Bu­hal­te­ri­nės aps­kai­tos val­dy­bos dar­buo­to­jos, ku­ri, kaip įta­ria­ma, ga­lė­jo ne­tei­sė­tai per­ve­di­nė­ti dar­bo už­mo­kes­tį žmo­gui, ne­dir­bu­siam po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te.

„Kiek mes matome, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato lėšos buvo neteisėtai naudojamos – neteisėtai arba neteisingai, tai irgi aiškinamės – ir pervedamos į sąskaitą asmeniui, kuris tenai nedirbo“, – BNS sakė Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas.

Ketvirtadienį darbuotojai pateikti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir turto pasisavinimo, ji nušalinta nuo pareigų.

Tyrimas pradėtas gavus Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pateiktą informaciją, kad atliekant vidaus kontrolės procedūras aptikta, jog Policijos departamento Buhalterinės apskaitos valdybos darbuotoja galėjo neteisėtai ir ne kartą pervesti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato lėšas kaip darbo užmokestį darbuotojai, kuri tose pareigose nebedirbo.

Padaryta žala šiuo metu dar tikslinama, tačiau, pasak E. Jablonsko, turimais duomenimis, ji gali siekti kelis tūkstančius eurų.

„Sumos tikrai nėra mažos, vertinant vidutinį darbo užmokestį“, – sakė jis.

Pinigų pervedimai vykdyti ne vieną mėnesį praėjusiais metais.