Petras Gražulis Vilniuje automobiliu kliudė pėsčiąją su vaikišku vežimėliu
Po­li­ci­jai pra­ne­šus, kad Sei­mo na­rys Pe­tras Gra­žu­lis šeš­ta­die­nį kliu­dė mo­te­rį, stu­mian­čią vai­kiš­ką ve­ži­mė­lį, o po to pa­si­ša­li­no iš įvy­kio vie­tos, sei­mū­nas ti­ki­na pės­čio­sios tie­siog ne­pas­te­bė­jęs.

Rugsėjo 16 d. apie 20 val. 30 min. policija gavo pranešimą, kad Vilniuje, Gedimino prospekte, pranešėją, einančią su vaikišku vežimėliu, kliudė pravažiuojantis automobilis „Lexus GS450H“, kurio vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

„Išvažinėjau iš Rotundo gatvės į Gedimino prospektą, o ten žmonės kraustėsi daiktus, nes mugė jau baiginėjosi, tai bijojau užkliudyti daiktus ir taip labiau pažiūrėjau į dešinę pusę, o kad veidrodėliu priliečiau moterį, net nepastebėjau. Su manimi dar du žmonės mašinoje buvo ir irgi nepastebėjo“, – BNS sakė P. Gražulis.

Jis tikino, kad moteris pretenzijų neturėjo tik susirūpino, ar vairuotojas nėra išgėręs.

„Kaip man sakė policija, ji pretenzijų neturi, tik pagalvojo, gal išgėręs. Tai pasitikrinau blaivumą, nustatė, kad blaivus. Aš tos moters tikrai nepastebėjau ir labai atsiprašau, jeigu paskambins man ar susisieks, atsiprašysiu jos“, – tikino parlamentaras.

Policijos departamentas pranešė, kad moterį kliudęs „Lexus“ automobilis priklauso Seimo nariui Petrui Gražuliui.