Mauricijaus džiunglėse pasiklydo lietuvė
In­di­jos van­de­ny­ne esan­čios sa­ly­nų vals­ty­bės Mau­ri­ci­jaus džiung­lė­se pa­sik­ly­do lie­tu­vė, vyk­do­ma jos pa­ieš­ka.

Apie tai šeštadienį pranešęs naujienų portalas tv3.lt sulaukė pasiklydusios 31-erių Astos Murauskaitės sesers kreipimosi – pasak jos, į Mauricijų viena atostogauti atvykusi moteris nusprendė naudodamasi žemėlapiu pasivaikščioti iki krioklių, tačiau pasiklydo miškingoje vietovėje. Pasak sesers, A. Murauskaitė susisiekė ir su šeima, ir su vietos pareigūnais, bet pareigūnai mano, kad ji galėjo neteisingai nurodyti buvimo vietą.

„Ji turėjo tik lašelį vandens, temperatūra dabar ten apie 18 laipsnių, daug lijo“, – portalui pasakojo jos sesuo Dalia.

lrytas.lt sulaukė į Mauricijų išvykusios ir miškuose pasiklydusios 31-erių Astos Murauskaitės brolio kreipimosi. Vyras sakė, kad šeima nesulaukia konkrečios informacijos apie Mauricijuje vykdomą paiešką, o su seserimi nebegali susisiekti. Pasak jo, sesuo į Mauricijų atskrido ketvirtadienį ir pranešė, jog keliauja apžiūrėti krioklių – apie 16 val. ji informavo, kad pasiklydo ir jos ieško policija bei kareiviai.

Užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė patvirtino, kad Mauricijuje vykdomos intensyvios Lietuvos pilietės paieškos.