Lietuvos vadovai švenčių proga linki bendrumo jausmo
Lie­tu­vos va­do­vai šv. Ka­lė­dų pro­ga ša­lies žmo­nės lin­ki ra­my­bės ir bend­ru­mo jaus­mo. 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šventiniame sveikinime pabrėžia, kad švenčių proga visi jaučia gerumo galią.

„Tai akimirkos, kai ypač stipriai jaučiame gerumo galią. Kai iš naujo suprantame, kad tikroji šventė – matyti artimų žmonių šypsenas, girdėti vaikų juoką, drauge su visais laužti kalėdaitį ir dalytis širdies šiluma. Saugokime šį bendrumo jausmą kaip didžiausią šio vakaro dovaną. Ramybės ir džiaugsmo Jūsų namams, daug šviesos, įveikiančios tamsą“, – linki D. Grybauskaitė.

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad Kūčių vakaras siejamas su jaukumu, dėmesiu brangiausiems žmonėms ir yra prasmingiausias atlygis už visus metų darbus.

„Nuoširdus rūpestis, supratimas ir palaikymas – geriausia dovana Šventų Kalėdų rytą, kuria linkiu dalintis visus ateinančius metus. Sveikinu visus sulaukus gražiausių metų švenčių. Tegul jos būna dosnios ir šiltos kiekvienam. Džiaugsmingų artėjančių Šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų“, – linki premjeras S. Skvernelis.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis linki dalytis šiluma su artimaisiais, kaimynais, tolimais giminaičiais ar net nepažįstamais praeiviais.

„Linkiu būti stipriais atleisti ir išmokti laukti. Su vertybėmis žmogaus gyvenimas yra sudėtingesnis, tačiau prasmingesnis. Švęskime, džiaukimės, gyvenkime!“, – rašoma V. Pranckiečio sveikinime.