Lietuvis – juodajame Europos Parlamento 20-tuke
Įta­kin­go lei­di­nio „Po­li­ti­co“ su­da­ry­ta­me 20-tu­ke eu­ro­par­la­men­ta­rų, ku­rie yra ži­no­mi dėl ne tų prie­žas­čių dėl, ku­rių tu­rė­tų bū­ti ži­no­mi, at­si­dū­rė ir lie­tu­vis Al­gir­das Sau­dar­gas. 

Iš viso Algirdas Saudargas Europos Parlamente turi 17 pagalbininkų, taip pat moka dviems pašaliečiams paslaugų tiekėjams. Turint omenyje jo beveik niekinį aktyvumą, tai jį padaro labiausiai nereikalingu personalu apsikrovusiu Parlamento nariu – kai kurie lietuviai europarlamentarai išsisuka su vos trimis padėjėjais. Nuo 2011 metų Algirdas Saudargas Europos Parlamente neuždavė nei vieno klausimo, nuo perrinkimo 2014 metais pasisakė vos porą kartų ir pateikė tik dvi parlamentines ataskaitas.

Dvidešimtuke taip pat atsidūrė pripažinta ir kalėjime bausmę atlikusi teroristė, apgavikai, radikalai, UKIP nariai.

Vienas žymiausių sąraše esančių asmenų – Jeanas-Marie Le Penas, „Nacionalinio fronto“ įkūrėjas ir Emmanuelio Macrono pagrindinės oponentės Prancūzijos prezidento rinkimuose Marie Le Pen tėvas. Jeanas-Marie Le Penas nepripažįsta Holokausto ir nuolat atvirai laido rasistines replikas. 2018 metais Europos Sąjungos Bendrasis teismas numatė, kad jis turi gražinti 320 tūkst. eurų, kuriuos mokėjo padėjėjui, nesusijusiam su jo, kaip europarlamentaro, pareigomis.

Sąraše – ir lenkas Januszas Korwinas-Mikke. Jis išgarsėjo savo pasisakymais apie moteris – esą klausimas, ar joms reikia leisti balsuoti ir tvirtino, kad moterims reikia mokėti mažesnius atlyginimus, nes jos – „mažesnės, silpnesnės ir kvailesnės“. 2012 metų parolimpinių žaidynių metu europarlamentaras teigė, kad neįgalių žmonių nederėtų rodyti per televizorių, o 2015 metais migrantus pavadino „žmogiškosiomis atliekomis“.