Kalėdoms grįžtančiuosius pasitiks pasiūlymais dirbti Lietuvoje
Ka­lė­doms na­mo grįž­tan­čius lie­tu­vius Vil­niaus oro uos­te gruo­džio 22–23 die­no­mis pa­si­tiks ne tik šei­ma ar drau­gai, bet ir „Work in Lit­hua­nia“ ko­man­dos kvie­ti­mas lik­ti Lie­tu­vo­je ir čia siek­ti tarp­tau­ti­nės kar­je­ros. 

Vilniaus oro uoste sugrįžtančius pasitiks ryškūs plakatai bei smagios žinutės, kurių tikslas vienas – priminti, kad Lietuvoje mūsų talentai reikalingi ir laukiami ne tik per šventes. Pranešime spaudai rašoma, kad pasitikimų metu „Work in Lithuania“ atstovai siūlys pasidomėti ir konkrečiais tarptautinių įmonių darbo pasiūlymais programos puslapyje www.workinlithuania.lt.

„Šiuo metu pusė šimto žinomų bei sėkmingai veiklą Lietuvoje vystančių kompanijų dalyvauja „Work in Lithuania“ programoje ir užsienyje gyvenantiems specialistams siūlo karjerą Lietuvoje. Pasitikdami šventėms grįžtančius, norime atkreipti jų dėmesį, jog galimybių sėkmingai ir greitai tarptautinei karjerai Lietuvoje dabar yra ne mažiau nei didžiuosiuose pasaulio verslo centruose. Lietuvos specialistų žinios ir gebėjimai čia yra itin vertinami – tai rodo ir tarptautinių kompanijų noras čia investuoti ar kurti savo padalinius. Visgi du trečdaliai šių kompanijų teigia, jog dar jaučia aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumą. Tai suteikia išskirtinę progą siekti tarptautinės karjeros kartu mėgaujantis gyvenimo ritmu bei kokybe Lietuvoje“, – teigia programos „Work in Lithuania“ iniciatorės, užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Spalio mėnesį startavusi specialistų pritraukimo programa „Work in Lithuania“ jau sulaukė didelio užsienyje gyvenančių lietuvių susidomėjimo. Prieššventiniu metu į tėvynę grįžtantiems tautiečiams programa bus pristatoma reklaminėmis priemonėmis bei gyvai, pasitinkant juos Vilniaus oro uoste. O kiekvienas oro uostuose esančio nemokamo bevielio interneto naudotojas informaciją apie karjeros galimybes portale „www.workinlithuania.lt“ pasieks iš karto prisijungęs prie tinklo.

„Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ programa, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. „www.workinlithuania.lt“ portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.