Edmundas Jakilaitis: panašu, kad „valstiečių“ lyderis vėl apsimelavo
Gar­sus te­le­vi­zi­jos lai­dų ve­dė­jas Ed­mun­das Ja­ki­lai­tis tei­gia, kad Ra­mū­nas Kar­baus­kis ne­pa­sa­kė vi­sos tie­sos apie sa­vo ry­šius su lei­di­niu „Nai­sių že­mė“.

Savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ Edmundas Jakilaitis vakar pasidalino nuotraukomis dokumentų, liudijančių, kad dar 2015 metais pripažinta, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga naudojosi „Naisių žeme“, kad platinti politinę reklamą.

„Panašu, kad Ramūnas Karbauskis vėl melavo. Šį kartą tvirtindamas, kad su laikraščiu „Naisių žemė“ nėra susijęs“, – savo paskyroje parašė Edmundas Jakilaitis. Jo paviešintos nuotraukos patvirtina, kad prieš 2 metus „Naisų žemės“ publikacijos apie Ramūną Karbauskį ir kai kuriuos jo bendražygius Vyriausioji rinkimų komisija buvo įvertinusi, kaip nedeklaruotą politinę reklamą.

Laidoje „Dėmesio centre“ lapkričio 20 dieną Edmundas Jakilaitis jau kėlė klausimą apie tai, kad leidinį „Naisių žemė“ supa daug įtartinų požymių: neaišku, kas jį finansuoja ir valdo, tačiau „valstiečiai“ ir jų lyderis leidinio puslapiuose sulaukia ypatingo dėmesio.