Baikerio dingimo byla perkvalifikuota į tyrimą dėl nužudymo
Bai­ke­rio Ai­va­ro Kil­kaus pa­ieš­kos by­la perk­va­li­fi­kuo­ta į žmog­žu­dys­tės ty­ri­mą, o už gro­tų lai­ko­mas bai­ke­rių klu­bo „Vo­rai“ pre­zi­den­tas Lau­ry­nas Bal­trū­nas yra jau ne vie­nin­te­lis įta­ria­ma­sis – par­ei­gū­nai de­mas­ka­vo dar vie­ną ga­li­mą bend­ri­nin­ką.

Penktadienį teisme surengta jo ir L. Baltrūno akistata, pranešė portalas 15min.lt.

Tyrimą kuruojantis prokuroras Ramūnas Šileika informavo, kad neteisėtas laisvės atėmimas perkvalifikuotas straipsnį dėl nužudymo. Naujajam įtariamajam neinkriminuojamas nužudymas.

Aiškinamasi, ar padėjėjui buvo duotas nurodymas A. Kilkaus „Harley Davidson“ motociklą „supjaustyti ir sunaikinti“. Aišku tiek, kad tai nebuvo padaryta – transporto priemonė, jos valstybinis numeris, šalmas ir kai kurie kiti bylos įkalčiai buvo tiesiog išmėtyti miške. A. Kilkaus motociklas rastas Varėnos rajone.

Vilniaus miesto apylinkės teismas spalio 20 dieną patenkino prokuratūros prašymą ir dviem mėnesiams leido suimti L. Baltrūną, įtariamąjį A. Kilkaus dingimo byloje.

Netrukus po A. Kilkaus dingimo buvo surengtos didelės paieškos, jose dalyvavo Viešojo saugumo tarnyba, gyventojai. Ieškomas žmogus nerastas.

Abu vyrai – baikeriai, L. Baltrūnas yra klubo „MC vorai“ prezidentas, dingusysis taip pat anksčiau priklausė šiam klubui.

A. Kilkus spalio 15 dieną, apie 17 val., motociklu išvyko iš namų Vilniuje ir negrįžo, jo buvimo vieta nėra žinoma. Buvo skelbta, spalio 15-osios popietę vyras galėjo būti pastebėtas Trakuose, Trakų rajone ar Senojoje Varėnoje.

Tyrimą kontroliuojantis prokuroras yra sakęs, jog „visiškai įmanoma“, kad be žinios dingusio vilniečio byloje suimtas įtariamasis galėjo turėti bendrininkų.