Alma Adamkienė išleidžiama iš ligoninės
Va­sa­rio 10 die­ną 91-ąjį gim­ta­die­nį pre­zi­den­to Val­do Adam­kaus žmo­na Al­ma švęs na­muo­se. Ji pir­ma­die­nį iš­lei­džia­ma iš San­ta­ros kli­ni­kų. 

Kaip prezidentas Valdas Adamkus teigė portalui delfi.lt, jo žmona Alma sekmadienį jautėsi gerai ir ji pirmadienį išleidžiama iš ligoninės. Apie gerėjančią sveikatą gydytojai dar penktadienį pranešė prezidentui.

Kaip rašė LŽ, sausio 20 dieną dėl smarkiai suprastėjusios sveikatos buvo paguldyta į Santaros klinikos.

Valdas Adamkus LŽ papasakojo, kad sausio 20-osios dienos ryte pastebėjo, jog kažkas ne taip: pamatęs, kad žmona buvo be sąmonės ir niekaip nereaguoja į aplinką, iškvietė greitąją pagalbą. Gydytoja Aušra Marcijonienė praėjusią savaitę BNS sakė, kad į gydymo įstaiga ji pristatyta dėl didelio vangumo ir silpnumo, o tai gali būti neseniai persirgtos virusinės ligos padariniai. Medikė tuomet aiškino, kad vyresnio amžiaus žmonės sudėtingiau pakelia ir paprastas peršalimo ligas.

„Aš galiu tik tikėtis, kad viskas pasibaigs laimingai ir džiaugiuosi, kad spėjau pagauti, kol neatsitiko nelaimė, kad nebuvo pavėluota“, – tada LŽ teigė prezidentas Valdas Adamkus.