Agnė Širinskienė: „Konservatoriai, kas vyksta?“
Par­la­men­ti­nio  Tei­sės ir tei­sėt­var­kos ko­mi­te­to pir­mi­nin­kei Ag­nei Ši­rins­kie­nei ki­lo klau­si­mų dėl sku­bo­to kon­ser­va­to­riaus Ta­do Lan­gai­čio no­ro pa­lik­ti Sei­mą. „Vals­tie­tei“ įta­ri­mų  ke­lia kai ku­rie keis­ti su­ta­pi­mai.

A. Širinskienė atkreipė dėmesį, kad savo biografijoje T. Langaitis nurodo Estijoje įkūręs ir plėtojęs informacinių technologijų paslaugų įmonę „Webmedia Group“ (dabar – „Nortal“). „UAB „Nortal“ figūruoja Antikorupcijos komisijos atliktame e.sveikatos tyrime. Tyrimo išvadų pagrindu Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo kuriant elektroninės sveikatos sistemą. Tikėtina, kad kito (o gal ir to paties?) tyrimo eigoje įvyksta kratos Santaros klinikose. Vėl figūruoja IT sektoriaus įmonės. T. Langaitis netikėtai traukiasi“, – socialiniame tinkle „Facebook“ savo paskyroje pastebi A. Širinskienė. O tuo metu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderis bei frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis, pasak jos, „paslaptingai komentuoja“, kad T. Langaitis esą supratęs, jog jam nepavyks suderinti viešųjų ir privačių interesų dėl įvairių anksčiau pradėtų projektų, todėl šis nutaręs rinktis kitą kelią.

„Tik vienas klausimas, gerbiami konservatoriai, tai kas gi vyksta? Kokios tikrosios priežastys? Ar tikrai „jokių slaptų priežasčių“? – domisi A. Širinskienė.