Princai suaugo ir atsiskiria
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos pri­ncas Har­ry su žmo­na Meg­han kraus­to­si iš Ken­sing­to­no rū­mų Lon­do­ne į at­okes­nius na­mus Vin­dzo­re. Jie ne­no­ri, kad jų vai­kai aug­tų „auk­si­nės žu­ve­lės ak­va­riu­me“ – vi­są lai­ką ma­to­mi.

Princas Harry gyveno Kensingtono rūmuose kartu su vyresniuoju broliu princu Williamu ir jo šeima. Šį pavasarį amerikiečių aktorę Meghan Markle vedęs Harry šeimyninį gyvenimą nori tęsti Frogmore, kur žada išsikraustyti kitais metais. Jei spės baigti remontą, pora ten atsiveš ir pavasarį turintį gimti pirmąjį savo kūdikį.

Pasak britų spaudos, Harry vedybos paspartino brolių sprendimą gyventi skyrium. Harry žmona Meghan ir Williamo sutuoktinė Kate – pernelyg skirtingo charakterio, nors, pasak šaltinių, dramatiškų nesutarimų tarp jų nėra. Princai taip pat nesusipykę ir toliau lieka artimi. 34 metų Harry, šeštas eilėje į sostą, myli brolį, savo mažąją dukterėčią ir abu sūnėnus, tačiau jis suaugo ir suka savo keliu. Harry nori labiau apsaugoti savo santuoką ir būsimą vaiką nuo visuomenės akių. Frogmoro kotedžas Vindzoro pilies teritorijoje, netoli mylimos močiutės karalienės Elžbietos II, tam labai tinkamas.

Williamas(kairėje) ir Harry su žmonomis Kate ir Markle./ Scanpix nuotrauka

Būdamas antras eilėje į sostą princas Williamas ne toks laisvas rinktis, jam būtina rezidencija Londone ir jis su šeima lieka Kensingtono rūmuose. Didelė dalis šių rūmų atviri visuomenei visus metus. Nors Kembridžo kunigaikščiai turi žavingą sodelį, kuriame jų trys vaikai gali žaisti, paparacai kiekviena proga neduoda jiems ramybės. Vyresnėlis George'as ir jo sesutė Charlotte jau eina į mokyklą.

Tuo metu Frogmoras yra apsaugotoje Vindzoro zonoje, kur pagrindinis namas būna atviras visuomenei tik kelias dienas per metus. Ten nuošalu, ramu ir labai privatu – niekas nemato, kada kas išeina ar pareina. Tačiau Sasekso kunigaikščiams Harry ir Meghan teks važinėti į Londoną, kur jie dažnai dalyvauja oficialiuose renginiuose, bet ne taip ir toli – 40 kilometrų.

Žalumos apsuptas kotedžas užmiestyje jau remontuojamas – iš septynių atskirų butų personalui bus įrengtas penkių miegamųjų būstas Harry, Meghan, dviem jų šunims ir būsimam kūdikiui. Bute bus vietos ir Meghan motinai Doriai Ragland, kuri juos lankys iš Jungtinių Valstijų, taip pat auklei bei policijos apsaugininkui. Pagrindinis remontas daromas iš mokesčių mokėtojų pinigų, kuriuos vyriausybė duoda karalienei savo ir šeimos namų ūkiui tvarkyti. Sutuoktiniai patys sumokės už papildomus įrengimus bei dekoro elementus.