Per Jonines – „Hiperbolės“ hitai ant kelto denio
Tur­būt daž­nas vy­res­nės kar­tos žmo­nių ga­lė­tų pa­dai­nuo­ti bent po vie­ną le­gen­di­nės gru­pės „Hi­per­bo­lė“ kū­ri­nį. Juk tai mu­zi­ka, ža­vin­ti tiek ly­ri­ne me­lo­di­ja, tiek pra­smin­gais teks­tais. Tai­gi šios gru­pės ger­bė­jams – džiu­gi ži­nia: bir­že­lio 23 die­ną, Jo­ni­nių va­ka­rą, „Hi­per­bo­lės“ šla­ge­riai grįž­ta ant „Mu­zi­kuo­jan­čio kel­to“ de­nio kar­tu su gru­pės vo­ka­lis­tu, gi­ta­ris­tu bei dau­gu­mos dai­nų au­to­riu­mi Igo­riu Be­ri­nu.

Ir grįžta trankiai, nes dainas scenos grandas atliks kartu su jaunais ir talentingais muzikantais „Huge Soul“, su kuriais I. Berinas susipažino šiems muzikuojant koncerte ir tai išgirdęs buvo sužavėtas. Taigi maestro pasiūlė kartu atlikti visas „Hiperbolės“ dainas, o jaunimas su džiaugsmu priėmė pasiūlymą, ir jie jau trečius metus kartu sėkmingai koncertuoja.

„Labai norėjome atkurti „Hiperbolės“ dvasią. Ir tikrai legendiniai kūriniai skamba kaip originalai.“

„Jauni, bet profesionalūs, siekiantys kokybiško skambesio“, – taip apie scenos partnerius „Huge Soul“ atsiliepia legendinis atlikėjas. Jis pabrėžia, kad keturiasdešimt penkerių metų skirtumas netrukdo muzikantams rasti bendrą kalbą .“Labai norėjome atkurti „Hiperbolės“ dvasią. Ir tikrai legendiniai kūriniai skamba kaip originalai. Mus vienija tie patys dievukai, mokytojai, iš kurių sėmėmės įkvėpimo: „Led Zeppelin“, „Rolling Stones“, „Deep Purple“ gitaristas Ritchie Blackmore'as“, – vardijo I. Berinas.

„Muzikuojančio kelto“ šventinio reiso metu klausytojai turės galimybę ne tik išgirsti, bet ir kartu padainuoti tokius hitus kaip „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš ieškosiu tavęs“, „Kodėl?“, „Vasara“, „Aš dar dainuosiu“ ir daugelį kitų, kuriuos vyresnė publika iki šiol puikiai prisimena, o jaunesniems – tai tarsi atradimas.

Kompozitorius, gitaristas ir vokalistas Igoris Berinas lig šiol jaudinasi prieš kiekvieną pasirodymą.Asmeninio albumo nuotrauka

Paklaustas, kaip per tiek daug metų scenoje neišblėso noras koncertuoti ar nepabodo daugybę kartų atliktos dainos, I. Berinas atsakė, kad scena jį kažkuo užburia... Būta nemažai rimtų sveikatos problemų, tačiau viską išgyvenęs Igoris toliau kyla ant scenos.

„Man tai yra didelis malonumas. Nors ir turiu ilgametę patirtį, prieš kiekvieną koncertą jaudinuosi.

Džiaugiuosi jausdamasis reikalingas klausytojams bei galimybe kurti, dainuoti“, – tikino jis.

O liepos 7 dieną „Muzikuojantis keltas“ kvies visus kito scenos grando Ovidijaus Vyšniausko gerbėjus, skambant visų laikų gražiausioms atlikėjo dainoms, kartu romantiškai palydėti besileidžiančią saulę jūros vartuose.

Kas gali būti nuostabiau už tą akimirką, kai gyvai skambant per daugiau nei 40 metų scenoje išskirtinio balso tembro savininko dainoms „Saulė leidžias“, „Mažyte“, „Išdalinau“, „Žvaigždė rūke“, „Žemyn upe“, „Už tuos, kuriuos mylim“ ir daugeliui kitų hitų bus galima grožėtis besileidžiančios saulės spindulių atspindžiais, nusidriekiančiais raudoniu ant vakarėjančio Klaipėdos uosto.