Paskelbti tarptautinės meno mugės „ArtVilnius'18“ nugalėtojai
Pa­skelb­ti tarp­tau­ti­nės me­no mu­gės „Art­Vil­nius'18“ nu­ga­lė­to­jai. Šie­met me­no mu­gė­je bu­vo įver­tin­tos net sep­ty­nios ga­le­ri­jos. 

Galerijomis-nugalėtojomis tapo latvių galerija „Alma“, estų „Foku“ ir „Kogo“, taip pat galerija „Galerie des Petits Carreaux“ iš Prancūzijos, galerija „Piktogram“ iš Lenkijos ir dvi galerijos iš Lietuvos – „Countour Art Gallery“ ir „The Rooster Gallery“.

Geriausiu „ArtVilnius'18“ jaunuoju menininku pripažintas Rimas Sakalauskas, atstovaujamas galerijos „Meno niša“. Komisijos pirmininkas profesorius Andris Vitolinis sakė, kad autorius sukūrė nepakartojamą vaizdo ir muzikos sinergiją. „Nuo 2013 metų Rimas Sakalauskas tobulėja, auga ir išlaiko savo kūrybinę liniją“, – įsitikinęs profesorius.

Jauniausiam menininkui bus įteikta meno mugės mecenatų advokatų kontoros „Cobalt“ piniginė premija. Prizo vertė – 1000 eurų.

Geriausiu „ArtVilnius'18“ menininku tapo latvis Ivaras Drulė, atstovaujamas galerijos „Alma“. O geriausia „ArtVilnius'18“ skulptūra-instaliacija pripažintas Vlado Urbanavičiaus kūrinys. Jo darbas eksponuojamas skulptūrų ir instaliacijų take.