Operos karaliaus P. Domingo dovana
Vie­nas ge­riau­sių pa­sau­ly­je ope­ros so­lis­tų Pla­ci­do Do­min­go Lie­tu­vai par­uo­šė iš­skir­ti­nę do­va­ną. Ope­ros žvaigž­dė pa­tvir­ti­no, kad at­ei­nan­čių me­tų va­sa­rio 16 die­ną su­rengs ypa­tin­gą kon­cer­tą mū­sų ša­ly­je.

P. Domingo, kurį muzikos kritikai vadina operos karaliumi ir geriausiu operos solistu pasaulyje, vienintelį pasirodymą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru surengs didžiausioje „Žalgirio“ arenoje Kaune.

„Didžiuojamės galėdami oficialiai patvirtinti, kad P. Domingo pirmą kartą koncertuos Lietuvoje. Neabejojame, kad įspūdingais pasirodymais garsėjantis operos solistas nustebins ne tik ištikimiausius klasikinės muzikos gerbėjus, bet ir visus muzikos gerbėjus. Ypač džiaugiamės, kad operos grando ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bendras koncertas vyks visiems svarbią vasario 16-ąją – Valstybės atkūrimo dieną – nacionalinės Lietuvos šventės metu. Neabejojame, kad tai bus vienas įspūdingiausių koncertų mūsų šalies istorijoje“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjancas.

Placido Domingo

P. Domingo visų pirma yra operos dainininkas, solo koncertuose atliekantis operos arijas ir geriausius Vienos operečių, Brodvėjaus klasikinių pastatymų ir tradicinės ispaniškos sarsuelos kūrinius. Ypač gausioje ir įvairioje programoje netrūksta pačių žinomiausių klasikinės muzikos brangakmenių, kuriuos per savo ilgametę karjerą solistas yra atlikęs ne vieną tūkstantį kartų. P. Domingo talentas yra įvertintas net 12 „Grammy“ ir 2 „Emmy“ apdovanojimais. Ispanų operos žvaigždė gimė 1941 metų sausio 21 dieną Madrido priemiestyje.