Obelija – gyvo garso koncertas
Gam­tos ­ža­lu­mu, pa­va­sa­rio lie­tu­mi ir sau­lės švie­sa dvel­kian­čias mei­lės dai­nas ge­gu­žės­ an­trą sek­ma­die­nį į Gel­to­nos so­fos klu­bą at­si­neš kiek­vie­nam sa­ve ger­bian­čiam ­fol­ko ger­bė­jui ge­rai ži­no­ma gru­pė „O­be­li­ja“.

Keturios merginos savo balsais, dusliu būgno dundesiu, žvangučiais bei kanklių sąskambiais jau septynerius metus lepina ne tik tradicinės muzikos mėgėjo, bet ir tūlo melomano ausį.

„Obelija“ dainų ieško ne tik dainynuose ar garso įrašuose, bet ir rengia ekspedicijas į Dzūkijos kaimus išmokti jų iš ten tebegyvenančių senolių, kuriuos melodijos pasiekė tiesiogiai iš amžių gūdumos. Kelių ekspedicijų metų užrašytos dainos, kartu su rastomis archyvuose bei dainynuose, bus įamžintos greitai pasirodysiančiame grupės albume.

Tapkite Geltonos Sofos Klubo nariu – įsigykite vardinę klubo kortelę ir naudokis nario privilegijomis ištisus metus! Kortelės kaina 10 €. Jei ateini į Geltonos sofos klubą daugiau nei kartą per metus, kortelė iš karto atsiperka! Kortelė suteikia nuolaidas (net iki 50%) visiems Geltonos Sofos Klubo kocertų bilietams bei galimybę į kai kuriuos koncertus ateiti nemokamai!

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka – pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu – skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.