„Žalgirio“ arena virs didžiausiu naktiniu klubu
Ry­toj, ba­lan­džio 14 d., Kau­no „Žal­gi­rio“ are­na virs di­džiau­siu Lie­tu­vo­je nak­ti­niu klu­bu ir at­vers du­ris tūks­tan­čiams elek­tro­ni­nės šo­kių mu­zi­kos ger­bė­jų. Pir­ma­sis „Me­du­sa Mu­sic Fes­ti­val“ truks še­šias va­lan­das. Jo me­tu gros už­sie­nio di­džė­jai – Jo­nas Blue, Si­ga­la, Mar­ti­nas Jen­se­nas, Bu­ra­kas Ye­te­ris, due­tas Fi­la­tov & Ka­ras – o Lie­tu­vai at­sto­vaus Bea­trich.

Kiekvienas iš scenoje pasirodysiančių atlikėjų „Spotify“, „Youtube“ ir kitose interneto platformose surinko šimtus milijonų perklausų. Be programoje paskelbtų didžėjų, kitose arenos erdvėse taip pat skambės muzika, numatoma video ir pirotechnikos efektų. Organizatoriai primena, kad į renginį nepilnamečiai (be lydinčiųjų arba raštiško tėvų sutikimo) įleidžiami nebus.

Martiną Jenseną tikroji sėkmė aplankė tada, kai jo kūrinį „Spotify“ įtraukė į grojaraštį, kuris kasdien buvo perklausomas po daugiau nei milijoną kartų.

Beatrich

Dainininkė Beatrich (tikras atlikėjos vardas – Beatričė Pundžiūtė) – jauna ir talentinga atlikėja iš Lietuvos, išgarsėjusi pernai su hitu „Superstar“. Šiuo metu „Youtube“ interneto platformoje jis peržiūrėtas beveik 10 mln. kartų.

Beatričė gimė ir augo medikų šeimoje, dar darželyje dainavo mažame ansamblyje, o mokykloje grojo ir dainavo kantri muzikos grupėje. Vėliau dirbo su „Radistais“, įrašų kompanija „Warner Music“ ir šiemet pelnė dvi MAMA apdovanojimų statulėles – „Metų proveržio“ ir „Metų dainos“ kategorijose.

Naujausias Beatrich kūrinys „Everything You Say“ pasirodė prieš keletą savaičių ir „Youtube“ platformoje jau surinko daugiau kaip pusantro milijono peržiūrų.

Filatov & Karas

Muzikinis projektas, duetas Filatov & Karas kuria populiarių atlikėjų dainų remiksus ir modernias deep house kompozicijas. Duetas – atlikėjai Dmitrijus Filatovas ir Aleksėjus Osokinas – į bendrą projektą susibūrė prieš penkerius metus. Prieš tai dešimtmetį atskirai dirbę didžėjai 2012 metais įkūrė grupę „Red Ninjas“. Paskui ėmė kurti populiarių atlikėjų dainų remiksus. Ypač didelės sėkmės sulaukė prancūzų dainininkės Imany kompozicijų „The Good, The Bad and Crazy“ ir „Don‘t Be So Shy“ koveriai, internete surinkę šimtus milijonų perklausų ir vaizdo klipų peržiūrų.

D. Filatovas muzikinę karjerą pradėjo 1998 metais, buvo projekto „Sound Fiction“ nariu, o 2006 metais tapo įrašų kompanijos „Solaris Recording“ (Didžioji Britanija) rezidentu. Po metų pelnė „Russian Dance Music Awards“ apdovanojimą už geriausią klubinės muzikos treką „Ryte aš esu saulė“. Nuo 2009 iki 2014-ųjų vedė autorinę radijo šou laidą „Dinamika“.

Pabaigęs civilinės inžinierijos studijas Antalijoje Burakas Yeteris persikėlė į Londoną, kur ėmė studijuoti garso režisūrą.

A. Osokinas kūrė remiksus Filipui Kirkorovui, grupei „Mumij Trol“, Alai Pugačiovai ir kitoms pramogų verslo žvaigždėms. Dirbdamas projekte „Man-Ro“ jo autorinis trekas „Bamabarbia“ buvo išleistas Prancūzijos įrašų kompanijoje „Hit! Records“. Vėliau, dalyvaudamas projekte „Raduga“, sukūrė 15 Rusijos ir užsienio atlikėjų dainų remiksų. 2007 metais jis buvo radijo šou „Šokių muzikos aikštelė“ vedėjas, o 2012-aisiais tapo radijo „DFM“ rezidentu.

Jonas Blue

J. Blue (tikrasis atlikėjo vardas – Guy Jamesas Robinas) gimė 1989 metais Didžiojoje Britanijoje. Savo muzikinę veiklą jis pradėjo 2015 m., išleidęs Tracy Chapman dainos „Fast Car“ remiksą. Paradoksalu, tačiau J. Blue ir britų dainininkės Dakotos „Fast Car“ sulaukė didesnės sėkmės nei kūrinio originalas – užėmė antrąją vietą „UK Singles Chart“ lentelėje ir aukščiausiame dešimtuke išsilaikė beveik tris mėnesius.

Kaune - pirmasis elektroninės muzikos festivalis, kuriame dalyvaus ir danų didžėjus Martinas Jensenas.

Antras J. Blue remiksas „Perfect Strangers“ pasirodė 2016 metais ir vėl tapo multiplatininiu Europoje, Australijoje bei JAV. Vėliau pasirodė dar vienas jo kūrinys „By Your Side“, o penai gegužę – singlas „Mama“, vėl pelnęs auksinio ir platininio statusą. Visi šie darbai sugulė į debiutinį didžėjaus albumą „Jonas Blue: Electronic Nature – The Mix 2017“, kurį išleido „Universal Music Group“.

Martinas Jensenas

M. Jensenas gimė 1991 m. Silkeborgo mieste, Danijoje. Paauglystėje dirbo savo tėčio Jorgeno Jenseno įkurtoje įmonėje, kuri vertėsi prekyba automobiliais. Didžėjauti pradėjo anksti, tačiau pasaulinį pripažinimą pelnė prieš trejus metus. Pirmasis M. Jenseno singlas „Si“, sukurtas po Cristiano Ronaldo 2014 m. FIFA Metų žaidėjo titulo pergalės, užtikrino didžėjui populiarumą daugelyje ispanakalbių šalių.

Filatov & Karas į duetą susibūrė prieš penkerius metus.

Vėliau jis išleido singlus „Miracles“, „All I Wanna Do“, bet tikroji sėkmė atėjo 2016 metais kartu su singlu „Solo Dance“. Šis įėjo į „Spotify“ sudarytą 50-tuką, kuris kasdien buvo perklausomas po daugiau nei milijoną kartų.

Burakas Yeteris

B. Yeteris muzikos pradėjo mokytis būdamas penkerių. Pabaigęs civilinės inžinierijos bakalauro studijas Antalijos provincijos universitete, magistro laipsnį apsigynė jau Londone, studijuodamas garso režisūrą. Debiutinis B. Yeterio albumas „For Action“ išleistas 2005 metais, antras studijinis albumas „For Message Volume 2“ – 2007. Pastarasis skirtas globalaus klimato atšilimo problemai.

Nuo 2013-iųjų didžėjus išleido singlus „Storm“, „Reckless“, „Happy“, tačiau didžiausios sėkmės sulaukė singlas „Tuesday“, išleistas 2016 metais ir tapęs auksiniu bei platininiu daugelyje Europos šalių.

Sigala

Sigala, arba Bruce’as Fielderis, gimė 1992 metais Didžiojoje Britanijoje. Būdamas aštuonerių pradėjo skambinti pianinu, vėliau studijavo Westminsterio universitete ir Norwicho miesto koledže. Jo debiutinis singlas „Easy Love“ (2015) tapo pirmuoju „UK Singles Chart“ sąraše, platininiu ne tik Europos šalyse, bet ir Australijoje.

Jonas Blue išleido Tracy Chapman dainos „Fast Car“ remiksą, kuris dabar populiaresnis už originalų kūrinį.

Kitas ne mažiau sėkmingas jo darbas – „Sweet Lovin“ – įrašytas kartu su britų dainininke Bryn Christopher. Jų kūrinys pasiekė trečiają „UK Singles Chart“ vietą. 2016 metai Sigalai buvo ne mažiau produktyvūs bendradarbiavimo su žinomais atlikėjais prasme – kartu su Johnu Newmanu bei Nile’u Rodgersu jis išleido singlą „Give Me Your Love“, kartu su Craigu Davidu – kūrinį „Ain‘t Giving Up“. Iš naujųjų darbų bene įdomiausias ir sėkmingiausias yra jo darbas „Came Here For Love“, įrašytas su britų dainininke Ella Eyre.

Pirmasis „Medusa Music Festival“ vyks rytoj, balandžio 14 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje. Renginio pradžia – 20 val.