#VasarosKnyga: kokią knygą į kelionę pasiėmė Beata Tiškevič?
Da­lin­da­ma­si kny­gų re­ko­men­da­ci­jo­mis, Bea­ta Tiš­ke­vič tei­gė: „Į ke­lio­nę ve­žuo­si tai, ką bu­vau pra­dė­ju­si skai­ty­ti (jei­gu kup­ri­nės tal­pa tai lei­džia).“

Rubrikoje „Vasaros Knyga“ žinomi Lietuvos žmonės su LŽ skaitytojais dalinasi savo knygų rekomendacijomis. Tai jau padarė Austėja Landsbergienė. Antroji savo skaitymo patirtimis dalinasi aktorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič, prieš mažiau nei metus išleidusi debiutinę knygą „Vyvenimas“.

– Kokia yra įsimintiniausia Jūsų pastaruoju metu skaityta knyga?

– Man didelį įspūdį paliko Timo Ferriss knyga „Titanų įrankiai“ – joje apie 200 interviu su įvairiais savo tikslus išpildžiusiais, gyvenimą tyrinėjančiais žmonėmis. Joje galima pasisemti įkvėpimo, kaip parašyti knygą, sukurti verslą, kur keliauti, kaip turėti tvirtą kūną ir pan. Pilna minčių visiems gyvenimo atvejams.

– Kokią knygą rekomenduotumėte su savimi pasiimti keliaujant atostogauti ir kodėl ją verta paskaityti?

– Keliaudama į Maroką skaičiau Tahiro Shah „Kalifo rūmai“, padėjo geriau suprasti šalies mentalitetą. Kitais atvejais į kelionę vežuosi tai, ką buvau pradėjusi skaityti (jeigu kuprinės talpa tai leidžia).

– Ką skaitote šiuo metu?

– Skaitau Timo Ferriss „Titanų įrankiai“ ir Normano Doidge „Save keičiančios smegenys“ – apie mūsų smegenų neribotas galimybes, neuroplastiškumą ir tai, kaip svarbu lavinti savo smegenis. Įkvepia mokytis.