Vilniuje keičiami troleibusų ir autobusų eismo tvarkaraščiai
Sa­vi­val­dy­bės įmo­nė „Su­si­sie­ki­mo pa­slau­gos“ pra­ne­ša, kad nuo ko­vo 10 d. kei­sis 8-ojo, 9-ojo, 20-ojo, 25-ojo, 28-ojo, 30-ojo, 32-ojo, 33-ojo, 51-ojo, 75-ojo ir grei­to­jo 4-ojo G marš­ru­tų au­to­bu­sų bei vi­sų marš­ru­tų tro­lei­bu­sų eis­mo tvar­ka­raš­čiai. Po­ky­čiai įgy­ven­di­na­mi at­siž­vel­giant į eis­mo są­ly­gas mies­to gat­vė­se, gy­ven­to­jų pa­teik­tus pa­siū­ly­mus bei ki­tus pla­nuo­ja­mus pa­kei­ti­mus, su­si­ju­sius su marš­ru­tų dar­bo or­ga­ni­za­vi­mu.

8-ojo Žemieji Paneriai-Aukštieji Paneriai-Vaidotai, 20-ojo Žemieji Paneriai-Mūrinė Vokė-Lazdynai, 25-ojo Žemieji Paneriai-V. A. Graičiūno g., 28-ojo Žemieji Paneriai-Grigiškės ir 51-ojo Žemieji Paneriai-Trakų Vokė-Daniliškės maršrutų autobusų tvarkaraščiai keičiami atsižvelgiant į pokyčius Savanorių pr. –Sausupio g., kur rekonstrukcijos metu buvo įrengtas apsisukimas, leidžiantis sutrumpinti minėtų maršrutų trasas, rašoma pranešime spaudai.

9-ojo Zuikių-Agrastų g.-Baltoji Vokė maršruto autobusai, iki šiol važiavę tik rytinio ir vakarinio piko metu, nuo kovo 10 d. važiuos visą dieną. Taip siekiama užtikrinti geresnį susisiekimą viešuoju transportu. 33-ojo maršruto autobusai dažniau važiuos poilsio dienomis. O 4-ojo G Pilaitė-Konstitucijos pr.-Saulėtekis, 30-ojo Pilaitė-Konstitucijos pr.-Apkasų g.-Šiaurės miestelis, 32-ojo Žvėrynas-Zujūnai-Gineitiškės-Pašilaičiai ir 75-ojo Santariškės-Šeškinė-Pilaitė maršrutų autobusai dažniau važiuos tiek darbo, tiek poilsio dienomis.

Keleivių patogumui 20-asis autobusų maršrutas, kurio autobusai tam tikrais reisais iki šiol važiuodavo į Gurelius, bus pervadintas į 62-ąjį Žemieji Paneriai-Mūrinė Vokė-Gureliai-Lazdynai maršrutą. Nuo šiol 20-ojo Žemieji Paneriai-Mūrinė Vokė-Lazdynai maršruto autobusai važiuos įprastine trasa nuo Lazdynų iki Žemųjų Panerių, tam tikrais reisais užsukdami į Paneriškių g., o į Gurelius šio maršruto autobusai nebevažiuos.

Taip pat nuo kovo 10 d., įvertinus troleibusų reisų įveikimo laikus ir siekiant pagerinti viešojo transporto eismo punktualumą, bus keičiami visų troleibusų eismo tvarkaraščiai.