Šalia jūros kranto – nemokami treniruokliai po atviru dangumi
Pir­mo­sios Meln­ra­gės pa­plū­di­my­je įren­gi­nė­ja­ma tre­ni­ruok­lių sa­lė po at­vi­ru dan­gu­mi, ku­rio­je ne­mo­ka­mai jau ga­li tre­ni­ruo­tis vi­si no­rin­tie­ji. Kol kas ne­to­li Gel­bė­ji­mo sto­ties ant spe­cia­liai įreng­tos me­di­nės pa­ky­los yra at­vež­ta 12 tre­ni­ruok­lių, ta­čiau ar­ti­miau­siu me­tu įren­gi­mų bus apie 20.

Verslininkai, įrenginėjantys šiuos treniruoklius, teigė, kad nemokamai sportuoti leis visiems norintiesiems ne tik šiltuoju sezono metu, bet net ir iki šalnų.

Bendras treniruočių salės plotas – apie 230 kvadratinių metrų.

Šią treniruoklių salę planuojama uždengti specialia palapine, kurios šonai bus lengvai nuimami ir, esant šiltesniam orui, treniruočių salė bus atvira. Per vėjuotus ir šaltesnius orus treniruoklių salę bus galima uždengti.

Verslininkai teigė, kad šie metai Klaipėdai yra itin sportiški, tad jų iniciatyva – pačiu laiku.

„Tegul žmonės tik propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir sportą. Juk Klaipėda šiemet yra gavusi Europos sporto miesto titulą, o 2018-ieji metai yra paskelbti sporto metais. Mes visi, aktyvūs klaipėdiečiai, turime prisidėti prie savo miesto gražinimo ir gerinimo. Kuo daugiau naudingos ir turiningos veiklos – nuo to visiems tik geriau, – sakė šios idėjos autorius verslininkas Romualdas Petrošius.