Cigarečių gamykloje „Philip Morris Lietuva“ buvo kilęs gaisras
Ket­vir­ta­die­nį vėl bu­vo ki­lęs gais­ras Klai­pė­do­je esan­čio­je ci­ga­re­čių ga­myk­lo­je „Phi­lip Mor­ris Lie­tu­va“.

Degė pastato stogas, kai ant jo dirbo darbininkai, BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento budėtojas.

17.07 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie Vilniaus plente 16 kilusį gaisrą.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam policijos komisariatui, pranešė BPC.

Jau prieš 18 val. gaisras buvo užgesintas.

Pasak departamento budėtojo, gaisras buvo kilęs beveik toje pačioje vietoje kaip ir vasario 12 dieną – virš dulkių nusėdimo patalpos. Tuo metu toje vietoje dirbo darbininkai.

Gaisras gamykloje buvo kilęs ir beveik prieš mėnesį – vėlų vasario 12-osios vakarą.

Tada kilus gaisrui iš cigarečių gamyklos „Philip Morris Lietuva“ iš dūmų pritvinkusių patalpų buvo evakuoti 69 darbuotojai. Jie išvesti į gryną orą.

Iš viso ceche dirbo 180 žmonių.

Kitiems darbuotojams buvo nurodyta rinktis prie evakuacinių išėjimų ir kol kas į lauką neiti, nes lauke buvo minusinė oro temperatūra.