Akmeniu daužytas paauglys mirė ligoninėje, policija sulaikė įtariamuosius
Sa­vait­ga­lį ak­me­niu mir­ti­nai su­ža­lo­tas ne­pil­na­me­tis ir jo mir­ti­nu su­ža­lo­ji­mu įta­ria­mi du ne­pil­na­me­čiai bu­vo ži­no­mi po­li­ci­jai, sa­ko ge­ne­ra­li­nis ko­mi­sa­ras Li­nas Per­na­vas.

„Tai iš esmės buvo jaunimas, kurie yra pažįstami, kurie įsiveldavo į įvairias situacijas. Taip, tie asmenys, kurie yra sulaikyti, jie mums yra žinomi, jie yra įvykdę įvairius nusikaltimus. Nepilnametis nukentėjęs yra pakankamai jauno amžiaus, kad galėtų būti įtariamuoju, būdavo kartu ir vėl gi įsiveldavo į tokias situacijas“, – žurnalistams pirmadienį sakė L. Pernavas.

Policija sekmadienį sulaikė du įtariamuosius, jie abu yra nepilnamečiai. Dėl kardomųjų priemonių skyrimo jiems planuojama spręsti antradienį.

Šiuo metu vykdomos jų apklausos ir kiti procesiniai veiksmai.

„Buvo papildomai apžiūrima įvykio vieta, buvo atliekama daugybė kratų, paskirtos įvairios ekspertizės“, – sakė L. Pernavas.

Pasak jo, policija į pranešimą reagavo nedelsiant, į nusikaltimo tyrimą įsijungė specializuoti padaliniai ir kriminalinė policija, dirbta visą naktį.

Komos būsenos trylikametis į ligoninę iš Vandentiekio gatvės Vilniuje atvežtas šeštadienį 17.30 val.

Jis patyrė galvos, veido bei viso kūno sumušimus. Vaikinas sekmadienį 6 valandą ryte mirė ligoninėje.

Kaip pareigūnams paaiškino metais vyresnis paauglys, jo draugą Vilkpėdės gatvėje sumušė du maždaug septyniolikos metų asmenys, daužę nukentėjusįjį akmeniu.