Treji metai miškuose
Šu­niu­kas, ku­rį ame­ri­kie­čių šei­ma pra­ra­do per ke­lio­nę į ki­tą vals­ti­ją, iš­gy­ve­no miš­ke tre­jus me­tus, bet pa­ga­liau grį­žo na­mo.

Australų aviganis pabėgo 2015 metais, kai pora iš Vajomingo išvažiavo į Ajovą. Džindžer be pėdsakų dingo iš išsinuomoto namo Berlingtone. Šeimininkė netgi pasiliko šiame mieste keliomis dienomis ilgiau, bet Džindžer negrįžo. Ji atsirado tik šiemet birželį.

Di Moino apskrities gyvūnų globos draugijos direktorė Kandi Glick gavo kelis pranešimus apie negyvą šunį. Ji išvyko jų patikrinti ir paaiškėjo, kad keturkojis gyvas. Jį teko prisivilioti dešrainiais. Iš visko sprendžiant, šuo valkatavo, ėdė atliekas iš sąvartyno ir palakdavo vandens mašinų plovykloje. Jis buvo apniktas blusų, kailis susivėlęs į kaltūną, bijojo žmonių, bet visais kitais atžvilgiais buvo sveikas.

K. Glick pasidomėjo skelbimais apie prapuolusius šunis Berlingtone ir aptiko seną pranešimą apie Džindžer, jos savininkų prieš trejus metus paskelbtą feisbuke. Su jais susisiekusi ji papasakojo apie rastą šunį – spalvotas antkaklis patvirtino, jog tai Džindžer.

Šeimininkai sėdo į automobilį ir 8 valandas važiavo iš Vajomingo, o K. Glick su Džindžer vyko jų link iš Ajovos. Susitikimas įvyko Su Folso mieste Pietų Dakotoje, maždaug pusiaukelėje tarp abiejų valstijų.

„Ji nuostabi, – sakė šuns šeimininkė apie K. Glick. – Tai, ką ji daro (...) ji sujungia šeimas ir sugrąžino mums šį šunį, kuris mums tiek daug reiškė. Be jos žmonės nepatirtų tokių akimirkų.“