Siaubo akimirka: gepardas Tanzanijoje įšoko į turistų pilną džipą
Vy­riš­kis, da­ly­va­vęs sa­fa­ry­je po Tan­za­ni­ją, su­lau­kė kiek dau­giau pra­mo­gų ne­gu ti­kė­jo­si, kuo­met į jo dži­po vi­dų įšo­ko ge­par­das.

Britton Hayes iš Sietlo (Vašingtonas, JAV) keliavo kartu su turistų grupe po Gol Kopjes apylinkes Serengečio Nacionaliniame parke, kur jie patraukė trijų čia medžiojusių gepardų dėmesį.

Grupė savo dėmesį sutelkė į vieną iš gepardų, kuris užlipo ant džipo stogo, o tuo metu antrasis netikėtai įšoko į automobilio galą. Atkreipus šių gyvūnų dėmesį jau buvo per vėlu pagreitinti transporto priemonės greitį, nes mažiausiai ko norisi tokiose išvykose, tai išgąsdinti laukinius gyvūnus.

Šiurpą keliančiame vaizdo įraše matyti persigandęs ir apmiręs Hayes, kuriam tiesiai už nugaros, ant galinės mašinos sėdynės, aplinką tyrinėja vienas iš gepardų. Gepardas uostinėjo ir kramtė automobilio sėdynes ir tik po kurio laiko iš jo pasišalino.

Už gebėjimą išlikti ramiu Hayes dėkojo savo turo gidui, kuris parodė kaip suvaldyti savo kvėpavimą ir nusiraminti. Tai leido nesukelti gepardui papildomo streso, jam šniukštinėjant po automobilį.

„Kalbant nuoširdžiai, tai buvo viena baisiausių akimirkų per visą mano gyvenimą,“ – sakė Hayes.

Kuomet gepardas apleido automobilį ir nuėjo savais keliais, visa siaubo apimta turistų grupė apie 10 sekundžių žiūrėjo vienas į kitą ir tik po kurio laiko galėjo lengviau atsikvėpti.

Hayes prisipažino, kad iš šio susidūrimo pasijuokti grupė galėjo tik praėjus kelioms valandoms, suvokus, kaip laimingai ši situacija baigėsi.