Orų prognozė: po gražios savaitės pradžios vis dažniau prireiks skėčio
Vil­niaus ir Kau­no apy­lin­kė­se vy­raus ne­pas­to­vus de­be­suo­tu­mas, ga­li­mas šla­ke­lis lie­taus. Die­ną bus apie 22–23 laips­nius ši­lu­mos. Šiau­liuo­se iš pra­plau­kian­čių de­be­sų ga­li tru­pu­tį pa­ly­ti. Įdie­no­jus vy­raus 23 laips­nių ši­lu­ma. Pa­jū­ry­je vy­raus skaid­rus dan­gus. Die­ną ter­mo­me­trai fik­suos 20 laips­nių ši­lu­mos.

Antradienį danguje sukiosis daugiau debesų, daugelyje vietovių protarpiais lynos, vietomis galima ir perkūnija. Numatomas silpnas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune protarpiais negausiai palis. Naktį bus apie 15, dieną apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose vyraus nedidelis debesuotumas ir negausus lietus. Naktį numatoma 14, dieną 23 laipsnių šiluma. Pajūryje debesys tai susibėgs, tai vėl skirstysis, galimas nedidelis lietus. Naktį temperatūra svyruos apie 14, dieną apie 22 laipsnius šilumos.

Trečiadienį termometrai fiksuos didesnę šilumą. Po pietų per šalį praslinks lietus, vietomis grūmos perkūnija.

Vilniaus ir Kauno apylinkėse, pirmoje paros pusėje, be žymesnių kritulių, bus apie 15 laipsnių šilumos. Antroje dienos pusėje dangumi plauks debesys, kurie atneš lietaus, galimas ir griaustinis. Oras sušils iki 25 laipsnių. Šiauliuose naktį debesuotumas bus mažas, vyraus 15 laipsnių šiluma. Dienos metu nuvilnis lietus, perkūnija. Temperatūra kils iki 24 laipsnių. Pajūryje trumpas lietus galimas antroje dienos pusėje. Naktį bus apie 16, dieną apie 23 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį numatomi gausesni krituliai ir perkūnija. Vyraus rytinių krypčių vėjas.

Vilniuje ir Kaune naktis bus rami, numatoma 16 laipsnių šilumos. Dieną pasirodys debesys su lietumi ir perkūnija, oras šils iki 25 laipsnių. Šiauliuose naktį trumpai palis, ryte dangus giedrinsis, vyraus 16 laipsnių šiluma. Dienos metu pasirodys kita kritulių porcija, temperatūra kils iki 24 laipsnių. Pajūryje, pirmoje paros pusėje be žymesnių kritulių, jie pasirodys po pietų. Temperatūra svyruos tarp 18–21 laipsnio.

Penktadienį daug kur numatomas lietus, vietomis gausus, pūs nepastovios krypties vėjas. Kai kur galima perkūnija.

Vilniuje ir Kaune naktį bus apie 15, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose naktį temperatūra sieks 15, įdienojus 22 laipsnius šilumos. Pajūryje vyraus lietingi orai, bus apie 17–19 laipsnių šilumos.Šiandien šalyje bus šilta, vietomis, daugiausiai šiaurės rytuose, galimas negausus lietus. Pūs nesmarkus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas.