Orų prognozė: lietus svečiuosis kasdien
Šian­dien daug kur su per­trau­ko­mis pa­lis, vie­to­mis gau­siai. Ga­li­ma ir per­kū­ni­ja. Nu­ma­to­mas vi­du­ti­nio stip­ru­mo ry­ti­nių kryp­čių vė­jas. An­tro­je die­nos pu­sė­je lie­taus de­be­sys la­biau pa­si­trauks į šiau­ri­nę ša­lies da­lį, o va­ka­rė­jant vie­to­mis dan­gus pra­gied­rės.

Vilniuje ir Kaune dieną bus apie 20 laipsnių šilumos. Šiaulių apylinkėse oras šils iki 18, prie jūros iki 19 laipsnių.

Penktadienio naktį palis vos kai kur, debesuotumas sumažės. Dienos metu vėl išaugs debesys, daug kur nuvilnis lietus.

Vilniuje ir Kaune naktį be žymesnių kritulių, vyraus 11 laipsnių šiluma. Dieną nušniokš lietus, oras sušils iki 21 laipsnio. Šiauliuose dangumi plauks debesys, gausiau lis po pietų, griaudės perkūnija. Naktį termometrai fiksuos 11, dieną 18 laipsnių. Pajūryje vyraus nepastovus debesuotumas, gausiau palis pirmoje paros pusėje. Naktį bus apie 13, dieną apie 18 laipsnių šilumos.

Savaitgalį dažniau palis rytinėje šalies dalyje

Šeštadienį laipsniu kitu bus gaiviau, vietomis galimas trumpalaikis lietus.

Vilniuje ir Kaune iš praplaukiančių debesų gali trumpai palyti. Naktį bus apie 12, dieną apie 19 laipsnių šilumos. Šiauliuose naktį niaukstys debesys, vyraus 10 laipsnių šiluma. Dienos metu jau drąsiau švies saulė, bus apie 18 laipsnių šilumos. Pajūryje be žymesnio lietaus. Naktį temperatūra sieks 11, dieną 17 laipsnių.

Sekmadienį pūs vėsus šiaurės krypties vėjas. Vakarinėje šalies dalyje dangus bus šviesesnis, o rytų Lietuvoje saulę temdys lietaus debesys, čia bus vėsiau.

Vilniaus ir Kauno apylinkėse danguje sukiosis debesys, gali nuvilnyti lietus. Naktį bus apie 9, dieną apie 15 laipsnių šilumos. Šiaulių apylinkėse naktį trumpai palis, temperatūra sieks 9 laipsnius šilumos. Dienos metu dangus išsigiedrins, oras šils iki 18 laipsnių. Pajūryje debesuotumas bus mažas. Naktį vyraus 11, dieną 18–19 laipsnių šiluma.