Orų prognozė: iš karščio gniaužtų neištrūksime dar ilgai
Šian­dien daug kur bus sau­lė­ta, pūs gū­sin­gas ry­tų kryp­ties vė­jas. An­tro­je die­nos pu­sė­je pro pie­ti­nius, piet­va­ka­ri­nius ša­lies ra­jo­nus pra­slinks de­be­sys su lie­tu­mi ir per­kū­ni­ja.

Vietomis į šalies gilumą taip pat gali užklysti vienas kitas debesis su krituliais. Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 25 laipsnių. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 24, pajūryje apie 23 laipsnius šilumos.

Savaitgalį karštis nesitrauks

Šeštadienį suksis pietryčių krypties vėjas, numatomi itin šilti orai, daug kur šypsosis saulė. Po pietų tankesni debesys pasirodys vakariniuose šalies rajonuose, čia kai kur galimas ir vienas kitas lašas lietaus.

Nakties metu temperatūra svyruos tarp 10–16 laipsnių. Dieną Vilniuje, Šiauliuose ir pajūryje oras įkais iki 24 laipsnių. Kaune bus apie 25, Panevėžyje apie 26 laipsnius karščio.

Sekmadienį karštis svilins ir toliau, bus saulėta. Pūs silpnas, rytinių krypčių vėjas. Naktį išsilaikys panaši šiluma kaip ir šeštadienio naktį. Dienos metu bus laipsniu kitu karščiau, kai kur termometrai fiksuos net 27 laipsnius.

Ateinančią savaitę iš karščio gniaužtų taip pat neištrūksime. Temperatūra kils tik aukščiau, bus itin sausa. Termometrų stulpeliai pasieks, o vietomis ir perkops 30 laipsnių ribą.