Orų prognozė: geros žinios – puikiais orais mėgausimės iki pat savaitės galo
Ge­gu­žės orai – lyg už­sa­ky­ti. Die­na ve­ja die­ną, o di­des­nių po­ky­čių taip ir nė­ra. Nors vie­to­mis jau trūks­ta lie­taus, ko ge­ro, nė­ra nie­ko sma­giau už ma­lo­niai šil­dan­čius sau­lės spin­du­lius.

O jų tikrai netrūks iki pat savaitės pabaigos, tad savaitgaliui galite drąsiai planuoti išvykas į gamtą – orai bus puikūs.

Šiandien vietomis dangumi plauks didesni debesys, tačiau kritulių nesulauksime ir toliau vyraus sausi orai. Numatomas vidutinio stiprumo rytų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune dieną bus apie 23, šalies pietuose apie 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir prie jūros oras šils iki 21, Panevėžyje iki 22 laipsnių.

Ketvirtadienį pūs gūsingas rytų, pietryčių krypties vėjas, lepins saulės spinduliai ir šiluma. Dienos metu kai kur pietiniuose šalies rajonuos galimas vos vienas kitas lašelis lietaus.

Naktį be kritulių, vyraus 10–14 laipsnių šiluma.

Dieną Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 22 laipsnius šilumos. Kaune temperatūra kils iki 23, šalies pietuose iki 24 laipsnių. Pajūryje bus apie 22, Kuršių Nerijoje apie 20 laipsnių šilumos, pūs smarkokas vėjas.

Penktadienis išliks sausas ir saulėtas, tačiau bus truputį gaivesnis. Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos nuo 8 laipsnių šilumos šalies rytuose iki 14 laipsnių šilumos šalies vakaruose.

Dienos metu Vilniuje, Panevėžyje ir Šiauliuose bus apie 20 laipsnių šilumos. Kaune, šalies pietuose ir pajūryje termometrai fiksuos 21 laipsnį šilumos. Kuršių nerijoje temperatūra svyruos apie 18–19 laipsnių.

Savaitgalis taip pat lepins vasariškais orais: vyraus saulėtas dangus, temperatūra kils aukščiau, ypač sekmadienį. Tuo metu vietomis dieną vyraus 26 laipsnių šiluma.