Orų prognozė: bus šilta, bet šlapia
Ar­ti­miau­sio­mis die­no­mis kas­dien dan­gu­je pa­si­ro­dys lie­tu­mi ne­ši­ni de­be­sys, ta­čiau va­sa­riš­ka ši­lu­ma ne­si­trauks.

Šiandien šalyje vyraus nepastovus debesuotumas, antroje dienos pusėje daug kur galimas trumpas lietus. Pūs silpnas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.

Vilniuje ir Panevėžyje oras sušils iki 23, Kaune ir šalies pietuose iki 24 laipsnių. Šiauliuose ir prie jūros bus apie 22 laipsnius šilumos.

Trečiadienio naktį be žymesnių kritulių, debesys prasisklaidys. Vyraus 13–17 laipsnių šiluma.

Dieną vėl daug kur praslinks debesys su lietumi, vietomis grūmos perkūnija. Numatomas rytinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 24, Kaune, Panevėžyje ir šalies pietuose apie 25 laipsnius šilumos. Pajūryje vyraus 23 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį šalį pasieks gausesnis lietus, temperatūra žymiai nesikeis. Nakties metu truputį palis tik kai kur, dieną debesys su krituliais ir perkūnija apsilankys daugelyje vietovių.

Labai panašūs, tik truputį gaivesni orai išsilaikys iki pat savaitės pabaigos. Numatomas nepastovus debesuotumas, protarpiais vis prapliups lietus, tad skėčio dar tikrai prireiks.