Orų prognozė: artinasi ypač karšti orai – plūstels 30 laipsnių karštis
Šian­dien ša­lies dan­gu­mi ir­sis tai di­des­ni, tai ma­žes­ni de­be­sys. Bus ir sau­lės, ir vie­to­mis lie­taus. Kai kur ga­li­ma ir kru­ša. Ry­ti­niuo­se ir šiau­rės ry­ti­niuo­se ša­lies ra­jo­nuo­se vie­to­mis pa­lis gau­siai, ga­li­ma per­kū­ni­ja, pūs gū­sin­gas vė­jas.

Šiandien Raseiniuose peizažas tapo baltas nuo krušos ir sniego

Vilniuje ir Kaune dieną oras sušils iki 20, šalies pietuose iki 21 laipsnio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 19, prie jūros apie 18 laipsnių šilumos.

Nuo ketvirtadienio įsivyraus sausi, saulėti ir labai šilti orai

Ketvirtadienio naktį dangus jau bus giedras, temperatūra svyruos tarp 9–13 laipsnių.

Dienos metu gaivins vidutinio stiprumo šiaurinių krypčių vėjas, bus šilčiau nei trečiadienį. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 23 laipsnius šilumos. Kaune, Panevėžyje ir šalies pietuose oras šils iki 24 laipsnių. Prie jūros termometrai fiksuos 19–20 laipsnių.

Tiek penktadienį, tiek savaitgalį taip pat mėgausimės itin vasariškais ir sausais orais.

Penktadienį nedideli debesys vieną kitą lašą lietaus išspaus nebent pietiniuose šalies rajonuose. Dieną temperatūra svyruos apie 22–25 laipsnius šilumos. Savaitgalį bus dar karščiau. Dienomis vyraus 24–27 laipsnių karštis, nedideli debesys menkai saugos nuo svilinančios saulės.

Tačiau tai dar ne pabaiga.

Po itin karšto savaitgalio karščio banga neatslūgs. Pagal dabartinius duomenis, paskutinėmis gegužės dienomis temperatūra šoktels iki 30 ar net daugiau laipsnių.

Ypač karštais orais mėgausis visa Europa.