Kinai sugalvojo unikalų būdą kaip iš kambario išgaudyti muses
Šil­ta­sis me­tų lai­kas ga­li bū­ti la­bai ma­lo­nus dėl dau­ge­lio prie­žas­čių, ta­čiau jis tu­ri ir ne­igia­mų pu­sių. La­biau­siai er­zi­na at­gi­ję vabz­džiai, ku­rie brau­na­si į na­mus, siur­bia krau­ją ir puo­la mais­tą. Nie­kas ne­no­ri val­gy­ti mu­sių nu­tū­pi­nė­to mais­to, bet kaip jas sau­giai pa­ša­lin­ti? Pa­dės štai to­kia pa­pras­ta gau­dyk­lė.

Muses galima naikinti keliais būdais. Galima jas nuodyti, galima naudoti įvairius lipnius spąstus, galima naudoti muštukus. Tačiau visi šie būdai turi trūkumų – nuodai gali pakenkti žmonėms, lipnūs spąstai labai greitai nustoja būti veiksmingi, o muštukai apskritai vargina ir nėra labai efektyvūs. Ši musių gaudyklė nenaudoja nei vieno iš šių metodų, todėl yra saugi augintiniams ir vaikams bei visai patogi naudoti.

Šios gaudyklės paslaptis – spiralės formos dangtelis su besisukančiu permatomu musių stumdikliu. Nurodytose vietose reikia padėti kokio nors masalo – pakuotėje jau rasite nedidelį masalo paketėlį, bet drąsiai galite naudoti ir, pavyzdžiui, cukrumi saldintą vandenį. Musės susivilioja šiuo maistu ir tupia ant dangtelio, o nuolat besisukantis stumdiklis jas įkalina apačioje esančiame rezervuare.

Taigi, šiems spąstams nereikia jokių nuodų, jie nėra lipnūs, vabzdžių netrenkia elektros srove (panašiai kaip šie spąstai uodams). Kadangi stumdiklis yra permatomas, musės jo dažniausiai nepastebi ir lieka įkalintos įrenginio apačioje. Šią talpą teks valyti. Jei labai norite, muses galite tiesiog paleisti lauke, bet galite su jomis susidoroti ir kitaip.

Šis įrenginys naudoja per USB laidą gaunamą energiją ir veikia pakankamai tyliai. Priežiūra taip pat yra labai lengva – ABS plastiką lengva valyti, pats įrenginys neužima daug vietos. Tiesa, masalą reikėtų rinktis atidžiai – didesni kieto maisto gabalėliai gali priversti stumdiklį užstrigti. Geriausiai tinka skystas masalas – jo kvapas pasklinda plačiau ir jis puikiai vilioja muses.