Ketvirtadienį – gaivesnės permainos
Šian­dien karš­čio gniauž­tai ša­ly­je su­stip­rės dar la­biau, kai kur pie­ti­nė­je ša­lies da­ly­je tem­pe­ra­tū­ra šok­tels virš 30 laips­nių. Ne­di­de­lės gai­vos su­teiks tik šiau­ri­nių kryp­čių vė­jas.

Vilniuje ir Kaune oras įkais iki 29–30 laipsnių. Šalies pietuose termometrų stulpeliai stiebsis iki 31–32 laipsnių karščio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie 28, pajūryje apie 24–26 laipsnius karščio.

Ketvirtadienį atsipūsime šiek tiek lengviau. Temperatūra taip aukštai nekils, tačiau vis dar bus pakankamai karšta, o labiau atgaivins vidutinio stiprumo šiaurės rytų krypties vėjas.

Nakties metu temperatūra šalyje svyruos tarp 12–17 laipsnių.

Dieną karščiausia ir vėl bus pietų Lietuvoje, kur oras vietomis įkais iki 28 laipsnių. Vilniuje ir Kaune bus apie 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir prie jūros temperatūra sieks 23–24 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktis bus truputį gaivesnė, vyraus 10–16 laipsnių šiluma. Dieną netrūks saulės spindulių, pūs silpnas pietryčių vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 23, Kaune, Panevėžyje ir prie jūros apie 24 laipsnius šilumos. Šalies pietuose oras sušils iki 25–26 laipsnių.

Savaitgalį karštis vėl stiprės, tačiau kai kur jau gali trumpai ir negausiai palyti.