Geros naujienos išsiilgusiems šilumos: ji sugrįžta
Šian­dien ša­ly­je vy­raus ne­pas­to­vus de­be­suo­tu­mas, ta­čiau pra­gied­ru­lių su­lauk­si­me daž­niau. Vie­to­mis dar trum­pai pa­lis, kiek gau­siau pie­ti­niuo­se ša­lies ra­jo­nuo­se. Pūs ne­stip­rus ry­ti­nių kryp­čių vė­jas.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 21 laipsnį šilumos. Šiauliuose, prie jūros ir šalies pietuose oras sušils iki 20 laipsnių.

Trečiadienį sugrįš vasariška šiluma. Vyraus mažas debesuotumas, kritulių tikimybė menka. Pūs silpnas šiaurės, šiaurės rytų krypties vėjas.

Nakties metu temperatūra svyruos tarp 9–15 laipsnių.

Dieną Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 25, Kaune ir Panevėžyje 26 laipsnius šilumos. Prie jūros bus apie 23 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį bus dar karščiau, vyraus sausi ir saulėti orai. Pūs kiek juntamesnis rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.

Nakties valandomis vyraus 12–16 laipsnių šiluma. Dieną vietomis temperatūra priartės prie 30 laipsnių. Vilniuje ir Panevėžyje oras įkais iki 27, Kaune ir šalies pietuose iki 28 laipsnių. Šiauliuose bus apie 26, pajūryje apie 24 laipsnius šilumos.

Penktadienį numatomi pokyčiai.

Dar daug kur išsilaikys vasariška šiluma, tik pajūryje jau bus gaiviau. Antroje dienos pusėje, vakarėjant, stiprės vėjas, per šalį keliaus debesys su lietumi. Karštis sparčiai trauksis.