Dvi dienos bus vos gaivesnės, savaitgalį – vėl alinantys karščiai
Šian­dien iš­ke­liau­jan­ti ge­gu­žė su sa­vi­mi iš­si­neš tro­pi­nį karš­tį, tad bus vos vos gai­viau. Taip pat pūs stip­res­nis ir gai­ves­nis šiau­rės ry­tų kryp­ties vė­jas. Karš­čiau­sia šian­dien ir vėl bus pie­tų Lie­tu­vo­je, kur tem­pe­ra­tū­ra pri­ar­tės prie 30 laips­nių. Li­ku­sio­je ša­lies da­ly­je nors ir bus pa­kan­ka­mai karš­ta, ta­čiau ne taip kaip tre­čia­die­nį. Daug kur iš­si­lai­kys sau­lė­tas dan­gus.

Vilniaus ir Kauno apylinkėse dieną bus apie 25 laipsnius šilumos. Šiauliuose ir prie jūros temperatūra svyruos apie 23–24 laipsnius šilumos.

Penktadienį, pirmąją vasaros dieną, temperatūra dar šiek tiek pažemės. Šalyje ir toliau bus saulėta, ir sausa. Pūs nesmarkus pietryčių vėjas.

Vilniuje ir Kaune naktį vyraus 12, dieną 23 laipsnių šiluma. Šiauliuose naktį numatoma 11, įdienojus 22 laipsnių šiluma. Pajūryje naktį temperatūra svyruos apie 15, dienos metu apie 22–24 laipsnius šilumos.

Savaitgalį karštis vėl įsismarkaus. Vietomis galimas lietus ir perkūnija.

Šeštadienį temperatūra kils aukščiau, vietomis galimas didesnis debesuotumas. Antroje dienos pusėje kai kur truputį palis, daugiausiai pietų Lietuvoje, kur galimas gausesnis lietus su perkūnija. Pūs nepastovios krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune bus giedra. Naktį vyraus 14, dieną 28 laipsnių temperatūra. Vakarėjant gali užklysti vienas kitas debesis su negausiu lietumi. Šiauliuose vyraus skaidrus dangus. Naktį bus apie 13, dieną apie 27 laipsnius šilumos. Pajūryje naktį termometrai fiksuos 15, įdienojus 23 laipsnius šilumos.

Sekmadienį vos kai kur dangumi plauks debesys, vietomis galimas šlakelis lietaus. Išsilaikys panaši temperatūra kaip ir šeštadienį. Suksis gaivesnis šiaurės vėjas.

Vilniuje ir Kaune naktis giedra, bus apie 15–16 laipsnių šilumos. Po pietų gali pasirodyti nedideli debesys, oras įkais iki 28 laipsnių. Šiauliuose po pietų numatomas nedidelis debesuotumas. Naktį vyraus 13, dieną 27 laipsnių temperatūra. Pajūryje numatomas skaidrus dangus. Naktį bus apie 14, dieną apie 23 laipsnius šilumos.