Ateina šilta, debesuota ir lietinga savaitė
Ki­tą sa­vai­tę Lie­tu­vo­je bus šil­ta, bet de­be­suo­ta, pa­lis, nu­griau­dės per­kū­ni­jos, ža­da si­nop­ti­kas Vy­tau­tas Sa­ka­laus­kas.

„Nors dar tik gegužės pabaiga, bet orai jau vasariški“, – sekmadienį Lietuvos radijui sakė V. Sakalauskas.

„Ji (kita savaitė –BNS) numatoma šilta, nors antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį į Lietuvą įsibraus daugiau debesų ir bus drėgniau. Antradienį naktį vietomis, o dieną daug kur palis, nugriaudės perkūnijos. Naktys bus irgi šiltesnės, o beveik visomis dienomis temperatūra pakils aukščiau 20 laipsnių. O dar šilčiau bus link savaitgalio – ketvirtadienį bus 21–26 laipsnių, o penktadienį tikimės ir 22–27 laipsnius šilumos“, – teigė V. Sakalauskas.

Pasak sinoptiko, pirmadienio naktį padangė bus mažai debesuota, lietaus nesulauksime.

„Visai šalia yra anticiklono centras, todėl ir vėjas bus silpnas. Naktį temperatūra kris. Rytą beliks 5–10 laipsnių šilumos. Pirmadienio dieną šiaurės Lietuvoje orų permainų nebus, išliks mažai debesuoti sausi orai, o pietų Lietuvoje padaugės debesų ir antroje dienos pusėje pačiame pietų Lietuvos pakraštėlyje yra tikimybė, kad gali vietomis gali palyti su perkūnija“, teigė V. Sakalauskas.

Sinoptikas prognozuoja, kad temperatūra, ypač šiauriniuose šalies rajonuose, pirmadienį bus aukštesnė nesu sekmadienį, oras sušils iki 19–24 laipsnių.