Savitarnos terminalai – elektronikos parduotuvėje
Jau ki­tą sa­vai­tę tech­ni­ką bei elek­tro­ni­ką Lie­tu­vo­je bus ga­li­ma pirk­ti sa­vi­tar­nos ter­mi­na­luo­se. To­kį tech­ni­nį spren­di­mą tarp elek­tro­ni­kos par­da­vė­jų „To­po cen­tras“ įsi­diegs pir­ma­sis Bal­ti­jos ša­ly­se ir vie­nas pir­mų­jų Eu­ro­po­je. Die­gia­mų sa­vi­tar­nos ter­mi­na­lų iš­skir­ti­nu­mas – ga­li­my­bė ma­ty­ti ir įsi­gy­ti bet ku­rio­je tink­lo par­duo­tu­vė­je esan­čią pre­kę.

„Savitarna – neabejotinai ateities prekybos elementas, o kitą savaitę žengsime tarpinį žingsnį pakeliui į visiškos savitarnos parduotuvę. Lyginant su rinkoje įdiegtais sprendimais, esame pirmieji suteikę galimybę pirkti ne tik tai, ką gali iškart išsinešti, bet ir bet kurią prekę esančią bet kurioje „Topo centro“ parduotuvėje ar centriniuose sandėliuose. Žmonės nori maksimalaus asortimento ir mūsų savitarnos sprendimas tai užtikrins bei taps standartu buities ir elektronikos parduotuvėse“, – pranešime spaudai teigia „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

Didžiausias savitarna besinaudojančių pirkėjų segmentas – kiekvieną minutę taupantys – paprastai perkantys iškart po darbų ar per pietų pertrauką. Tokie žmonės su preke išeiti iš parduotuvės galės jau po 50–60 sekundžių.

„Kitas tyrimų metu identifikuotas segmentas – dėl įvairių priežasčių nenorintys kontakto su pardavėjais. Didieji prekybos tinklai suteikia tokią galimybę ir jau pripratino tūkstančius žmonių perkant išsaugoti savo privatumą, nesijausti skubinamais kitų eilėje stovinčių žmonių greičiau susikrauti prekes ar atsiskaityti“, – analizuoja „Topo centro“ generalinis direktorius.

Šioje parduotuvėje jau įdiegta 500 elektroninių etikečių, kurių skaičius jau kitą savaitę patrigubės. Taip pat diegiama daugelis kitų pažangiausių sprendimų, kuriančių išskirtinę apsipirkimo patirtį. Generalinio direktoriaus teigimu „Topo centro“ parduotuvės tampa pavyzdžiu tūkstančiams „Euronics International“ tinklui priklausančių parduotuvių.