Lietuvos paštui vadovaus Asta Sungailienė
Vals­ty­bės val­do­mam Lie­tu­vos pa­štui va­do­vaus kon­kur­są lai­mė­ju­si As­ta Su­ngai­lie­nė.

Susisiekimo ministerija BNS pranešė, kad Lietuvos pašto valdyba A. Sungailienę į Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas išrinko praėjusį penktadienį, ji pradės dirbti, gavus Lietuvos banko leidimą. Tikimasi, kad procedūros užtruks apie mėnesį.

20 metų vadovaujančio darbo patirtį turinti A. Sungailienė pastaruoju metu dirbo privataus kapitalo ir investicijų valdymo bendrovės „Ad ventum“ valdyboje. Anksčiau ji apie 20 metų yra dirbusi SEB banke, bendrovėje „VB rizikos kapitalo valdymas“.

Asta Sungailienė žada netoleruoti korupcijos įmonėje bei didinti atlyginimus darbuotojams.

„Tai yra didelė užduotis, didelis įsipareigojimas ir, mano galva, svarbiausios užduotys bus užtikrinti, kad būtų visiška netolerancija korupcijai, kad pašto darbuotojai uždirbtų orų atlyginimą, kad įmonė veiktų efektyviai ir teiktų svarbiausias savo paslaugas kokybiškai“, – BNS sakė A. Sungailienė.

Anot jos, kol kas per anksti kalbėti apie priemones, tačiau iš pradžių ji ketina įvertinti įmonės veiklą ir tuomet priimti sprendimus.

„Manau, kad nieko neverta padėti galutinai į stalčių, pirmiau neišsiaiškinus“, – sakė A. Sungailienė.

Jos teigimu, dalyvauti Lietuvos pašto vadovo konkurse ją paskatino pažįstami žmonės.

„Manau, kad įmonė yra tokia, kurioje galima nemažai nuveikti, ir tikiuosi, kad prisidėsiu prie įmonės gero darbo, geros kokybės paslaugų teikimo žmonėms. (...) Visąlaik kažkas atkreipia dėmesį, kažkas paragina, parodo. Šiuo atveju buvo atkreiptas mano dėmesys, buvo pasiūlyta pamąstyti, nes buvo žmonių, kuriems atrodė, kad tai galėtų būti tokia vieta, kur ir aš būčiau naudinga, ir man būtų įdomus iššūkis bei didelės galimybės“, – kalbėjo A. Sungailienė.