Indrė Makaraitytė vadovaus LRT žurnalistiniams tyrimams
LRT Žur­na­lis­ti­nių ty­ri­mų ko­man­dai va­do­vaus pa­ty­ru­si ak­tua­li­jų žur­na­lis­tė, lai­dų ve­dė­ja, po­li­ti­kos apž­val­gi­nin­kė Ind­rė Ma­ka­rai­ty­tė. Dirb­ti LRT ji pra­dės nuo rugp­jū­čio.

„Žurnalistiniai tyrimai man asmeniškai – viena įdomiausių žurnalistinio darbo sričių. Tai, kad Lietuvoje jų vertė auga, yra didžiulis visos mūsų visuomenės laimėjimas, – sako Indrė Makaraitytė. – Dabar tiesiog reikia kibti į darbus ir daryti, ką galime geriausio.“

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto lyginamosios politikos magistro laipsnį turinti žurnalistė yra išbandžiusi save įvairiausiose žiniasklaidos platformose: dirbo savaitraščio „Atgimimas“ vyriausiąja redaktore, vedė aktualijų laidas keliose televizijose, rašė komentarus interneto portalams. Ši patirtis pravers Indrei užtikrinant žurnalistinių tyrimų integraciją visose visuomeninio kanalo medijose: televizijoje, radijuje ir portale.

„Prisijungti prie žurnalistinių tyrimų komandos – didžiulis iššūkis. Ir didžiulė garbė man, kaip žurnalistei, kad man buvo patikėta imtis šio darbo. Lietuvoje yra puikių žurnalistų, sąžiningų, dorų ir atsakingų, degančių idėja. Tikiu, kad LRT yra vieta, kurioje šie žmonės galės nuveikti daug prasmingų darbų savo valstybei“, – įsitikinusi I. Makaraitytė.