„PayPal“ galimai investuos Lietuvoje
Elek­tro­ni­nių mo­kė­ji­mų sis­te­mos įmo­nė „Pay­Pal“ do­mi­si in­ves­ta­vi­mo ga­li­my­bė­mis Lie­tu­vo­je, sa­ko pre­zi­den­tės Da­lios Gry­baus­kai­tės pa­ta­rė­jas, ket­vir­ta­die­nį Da­vo­se su­si­ti­kęs su kom­pa­ni­jos at­sto­vu.

Nerijus Aleksiejūnas sakė „PayPal“ viceprezidentui Richardui Nashui pristatęs Lietuvos pastangas tapti finansinių technologijų regioniniu centru.

„PayPal“ viceprezidentas domėjosi investavimo ir bendradarbiavimos galimybėmis, verslo klimatu. Tai buvo puiki proga pristatyti, kad Lietuva tampa regioniniu „fintech“ centru“, – BNS telefonu iš Davoso sakė N. Aleksiejūnas.

Diplomatas sakė, kad Davose taip pat susitiko su olandų elektronikos kompanijos „Philips“ viceprezidentu Janu-Willemu Scheijgrondu.

N. Aleksiejūnas sakė negalintis detalizuoti šių bendrovių planų Lietuvoje.

D. Grybauskaitė Šveicarijos kurorte Davose dalyvauja tradiciniame Pasaulio ekonomikos forume. Čia politikos ir verslo elitas nekantriai laukia JAV prezidento Donaldo Trumpo kalbos, stiprėjant nerimui dėl jo polinkio į protekcionizmą.

Lietuvos prezidentė ketvirtadienį taip pat susitiko su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) bei Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) vadovais. Lietuva šiemet tikisi kvietimo įstoti į EBPO. CERN asocijuota nare Lietuva oficialiai tapo šių metų pradžioje.