„Nuogas“ svogūnas – dukart brangiau
Šią sa­vai­tę Di­džio­jo­je Bri­ta­ni­jo­je, pre­ky­bos tink­le „Lidl“, par­duo­da­mi svo­gū­nai su­lau­kė aud­rin­gos pir­kė­jų reak­ci­jos. Žmo­nėms užk­liu­vo tai, kad nu­lup­ti svo­gū­nai bu­vo su­pa­kuo­ti į plas­ti­ko pa­kuo­tes ir, ne­ga­na to, dar dvi­gu­bai bran­ges­ni už įpras­tus.

Ši pakuotė, kurioje yra du svogūnai, pritaikius nuolaidą kainuoja 79 pensus (89 euro centus) vietoj 99 pensų (1,11 euro). Vadinasi, viena tokia daržovė dabar atsieina apie 40 pensų (45 euro centus). Tuo metu keturi dideli svogūnai su lukštu kainuoja apie 89 pensus (1 eurą) – 22 pensai (25 euro centai) už vienetą.

„Radau šį beprasmišką plastiko monstrą „Lidl“ parduotuvėje“, – piktinosi britė Winnie ir socialiniame tinkle paskelbė nuotrauką. Moteriai pritarė ir daugiau vartotojų. Vienas jų priminė, kad svogūnai turi daugybę sluoksnių, tad natūrali apsauga – lukštas – pati geriausia. Kitas stebėjosi, kokie kvailiai ir tinginiai šiais laikais turėtų būti žmonės, jei pirktų šią prekę.

WinnieCJ/Twitter nuotrauka

„Lidl“ atstovai aiškino, kad nuolat stengiasi paįvairinti asortimentą, pasirūpinti klientų patogumu, bet nepamiršta ir gamtos apsaugos. Iš visų Didžiosios Britanijos prekybos centrų jų parduotuvėse supakuotų vaisių ir daržovių dalis yra mažiausia. Be kita ko, šio vokiečių tinklo atstovai nurodė bendradarbiaujantys su tiekėjais, kad pakuotėms būtų naudojamos perdirbti tinkamos medžiagos.

Svogūnų be lukštų galima rasti ne visose Didžiosios Britanijos „Lidl“ parduotuvėse. Tinklas stebi vartotojų reakciją, kad galėtų nuspręsti, ar tiekti šią prekę ir į kitas prekybos vietas.