Politikė jau sūpuoja vaikelį
Nau­jo­sios Ze­lan­di­jos vy­riau­sy­bės mi­nis­trė, at­krei­pu­si pa­sau­lio ži­niask­lai­dos dė­me­sį tuo, kad dvi­ra­čiu nu­va­žia­vo į gim­dy­mo na­mus su­si­lauk­ti pir­ma­gi­mio, pa­gim­dė ber­niu­ką.

Moterų reikalų ministrei Julie Anne Genter sūnus gimė antradienio vakarą. „Su dideliu džiaugsmu pranešame apie mūsų kūdikio saugų atvykimą šį vakarą, 18 val. 3 minutės. Jis svėrė beveik 4,3 kg“, – socialiniuose tinkluose parašė Žaliųjų partijos atstovė. J. A. Genter planuoja trims mėnesiams išeiti motinystės atostogų.

38 metų moteriai nėštumas užtruko, todėl ji vyko į ligoninę skatinti gimdymo. Sekmadienį J. A. Genter drauge su partneriu dviračiais numynė kilometrą nuo savo namų iki Oklando miesto ligoninės. „Nusprendėme važiuoti dviračiais, nes mašinoje neužteko vietos palaikymo komandai... Be to, man tai labai pakėlė nuotaiką!“ – šmaikštavo ministrė savo paskyroje socialiniame tinkle.

Šis J. A. Genter sprendimas sulaukė entuziastingų atsiliepimų internete. Susižavėjimą pareiškė ir Holivudo žvaigždė Kristin Bell. „Na ir mergytė!“ – stebėjosi aktorė. Kiti komentavo, kad ministrė yra išties tvirta moteris.