Populiariausios lazerinės estetikos procedūros
Skais­ti, ly­gi ir gra­ži oda prieš ke­lis de­šimt­me­čius bu­vo ne­pa­sie­kia­ma sva­jo­nė, ta­čiau nuo­lat tech­no­lo­gi­joms žen­giant į prie­kį, šian­dien odos pro­ce­dū­ros tam­pa vis pa­pras­tes­nės, ta­čiau vis efek­ty­ves­nės. Yra ne­ma­žai mo­te­rų, ku­rias kan­ki­na prob­le­ma­tiš­ka oda, nuo ak­nės li­kę ran­de­liai, nuo­lat iš­ky­lan­tys spuo­gai. Ankš­čiau to­kios prob­le­mos bu­vo spren­džia­mos mais­to pa­pil­dais ir pre­pa­ra­tais, ta­čiau re­zul­ta­tas ne vi­suo­met bū­da­vo pa­sie­kia­mas. Šian­dien į pa­gal­bą žen­gia la­ze­ri­nės es­te­ti­nės pro­ce­dū­ros. Lie­tu­vo­je jos kas­met po­pu­lia­rė­ja.

Statistika rodo, kad daugiau kaip 60 proc. Lietuvos moterų pavasarį susiduria su įvairiomis odos problemomis. Nemažai jų kyla todėl, kad odai neskiriamas pakankamas dėmesys ištisus metus. Kai ilgą laiką oda alinama, jai nesuteikiamas pakankamas medžiagų kiekis, ilgainiui oda tampa jautri, atsiranda pigmentinių dėmių, jai sudėtingiau atsinaujinti po spuogų ar įaugusių plaukelių pažeidimų. Tokiais atvejais gali padėti lazerinės estetikos procedūros, galinčios padėti išspręsti situaciją. O rezultatu galėsite džiaugtis ilgą laiką. „Sapiegos klinikos“ specialistai įvardija kelias populiariausias lazerinės estetikos procedūras klienčių tarpe.

Ilgalaikis plaukų šalinimas

Ne vietoje augantys plaukai kankina nemažą dalį moterų. Ilgus metus jos bando plaukelius šalinti įvairiausiais būdais, išbando gausybę gamintojų siūlomų priemonių ir preparatų. Galiausiai apsilankiusios pas lazerinės estetikos specialistus, prisipažįsta, jog gailisi, kad tam nesiryžo ankščiau.

Diodinis lazeris – puikus medicinos prietaisas ilgalaikiam plaukų šalinimui. Pirmiausia todėl, kad lazeriu atliktų procedūrų rezultatu galite džiaugtis iš karto, o plaukeliai po šalinimo neatsinaujina nei juos depiliuojant vašku ar naudojant epiliatorių. Dažniausiai ilgalaikio plaukų šalinimo procedūra taikoma siekiant pašalinti plaukelius virš viršutinės lūpos, smakro zonoje, pažastų, bikini srityse.

Procedūros metu lazerio šviesa prasiskverbia į plauko struktūroje esantį melaniną ir sunaikina patį plaukelio folikulą bei ląsteles, atsakingas už plauko folikulo ataugimą. Todėl šis metodas užtikriną ilgalaikį ir tvarų rezultatą. Po kelių lazerinių procedūrų, plaukeliai išnyksta negrįžtamai. Tai daug efektyviau už bet kokias namuose taikomas priemones.

Apgamų ir papilomų šalinimas

Ne vietoje esantys apgamai kankina ne tik moteris, bet ir vyrus. Ypač dažnai į gydytojus kreipiasi klientai. kuriuos vargina apgamai, dėmės, karpos ar papilomos veido srityje. Jos sukelia nuolatinį stresą, priverčia kompleksuoti prieš aplinkinius. Be to, tais atvejais, kai darinys yra iškilus, jis trukdo veido procedūroms, yra nemalonus paliesti. Tokiais atvejais dažniausiai gali pagelbėti lazerinės procedūros. Net jei dariniai nėra piktybiniai, klientai vis dažniau kreipiasi dėl jų šalinimo.

Apgamų šalinimas lazeriu vyksta greitai ir paprastai. Tai jau kone tris dešimtmečius pasaulyje taikoma procedūra, kurios rezultatai stebina. 95 proc. gydymo atvejų – po lazerio ant veido nebelieka randų ar žymių.

Spuogų (aknės) gydymas

Dažniausia priežastis, dėl kurios veido odą ima kankinti aknė – padidėjęs odos riebumas. Dažniausiai dėl per greitos riebalinių odos ląstelių gamybos. Dažniausiai aknė kankina moteris ir merginas dar brendimo laikotarpiu, tačiau netinkama jos priežiūra gali palikti ant veido randų visam gyvenimui. Todėl pastebėjus pirmuosius aknės simptomus, geriau iš karto kreiptis į odos specialistą, kuris įvertins odos būklę bei pasiūlys efektyviausią gydymo būdą.

Efektyviausia – gydymas lazeriu. Ši procedūra yra giluminė, todėl jos metu ne tik veikiami aknės sukėlėjai. Lazeris prasiskverbia giliai į odą ir sunaikina aknės sukėlėjų židinius. Lazerio skleidžiama šiluma sumažina odos paviršiaus paraudimą, taip pat suardo bakterijas.

Norint pasiekti efektyviausių rezultatų, procedūrą reikėtų reguliariai kartoti tol, kol aknės židiniai bus visiškai sunaikinti. Viso gydymo metu Jus turėtų prižiūrėti profesionalus specialistas, kaskart įvertinantis procedūros pasiektus rezultatus ir numatytų tolimesnį gydymą.